Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiknek van a legnagyobb...

Melyiknek van a legnagyobb presztízs értéke?

Figyelt kérdés

AUDI A8, BMW 7, Mercedes-Benz S-osztály


De ha szerintetek ebben az árkategóriában nagyobb presztízzsel rendelkezik egy másik autó akkor azt is beírhatjátok.


2011. jún. 19. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor már Q7 feketében.
2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
SUV-ok kilőve, de azért köszi a választ!: )
2011. jún. 19. 12:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Melyik szériá(k)ról lenne nagyba' szó?
2011. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én hallottam egy felmérésről,miszerint a Jaguar a legelegánsabb ebben a kategóriában,de,szerintem annak van prsztízse,aki benne ül,nem az autónak.Ez a három,szerintem nem különbözik egymástól.De tényleg,ha magadat akarod vele kifejezni,vegyél olyat,ami tetszik.Semmivel sem leszel jobb ember,ha más autóval jelensz meg és mást sem érdekel az autód,ha te magad nem vagy "méltó" egy ilyen géphez.
2011. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A legújabb, de ilyen 2006-2011 időintervallumba essen bele (ebben mondjuk már 2 fajta A8 és 7-es van)
2011. jún. 19. 12:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából hasonló árú szerintem a Porsche Panamera, bár sokaknak nem tetszik, szerintem nem rossz darab. A Jaguar XF kicsit olcsóbb ugyan, de az nem egy tömegautó, ami szerintem különlegesebbé teszi. A fenti 3 közül üzletembernek inkább a Mercedes, míg alvilághoz közelebb álló személynek a BMW, a kettő között lévőeknek pedig az Audi a jó választás. Én mondjuk a Porschét vagy a Jaguart venném, de leginkább egy Opel Insignia OPC-t.
2011. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tetszik ez az üzletember/alvilág-i kategórizálási dolog!! Valahogy én is így látom a márkák közt a különbséget!! :D
2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha fiatal vagy BMW vagy Audi ha idősebb akkor Mercedes
2011. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én konkrétan most gondolkodom egy A6-osba (az első szériás)

vagy egy E36 325 BMW-ben (nem tudom melyik lenne jobb?)


BMW(állítólag nagyobb élményt ad mivel hátsókerekes) , de viszont küllemre és stílusilag az Audi fog meg (széles,elegáns,dizájnos...) :)

2011. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek a szemében. Egy fiatal sportos társaságéban valószínűleg egy BMW.

Egy nem elit, de gazdag üzleti társaságban a Mercedes.

Az audi az ilyen átmenet szerintem.


A kőgazdag társaságban meg ezek közül egyik sem :)

2011. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!