Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tartozás, most elfogják venni?

Tartozás, most elfogják venni?

Figyelt kérdés

Tartozásom van a T-Mobile cég fele,egyszer küldtek felszólítást...


most gyűjtögetem a pénzem hogy ki tudjam fizetni a tartozásom!


egy kérdésem lenne: a T-Mobile ha úgy van lefoglalja az autómat??? (saját néven van minden)


2011. jún. 16. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Le. Behajtóhoz kerül az ügy, akkor le. Bár nem értem, hogy miért nem fizeted ki a tartozásodat a mobilcég felé. Nem lehet akkora tartozásod...
2011. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkora lenne a tartozás, hogy egy autót is le kell foglalni miatta?
2011. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem olyan 1*rű az...mennyi a tartozás?és nem a kocsival kezdik,bár ha az az 1*rűbb akkor igen....először a lakásból visznek el ami kell nekik
2011. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

100.000Ft tartozás


csak kocsi van a nevemen... ezért mondom.

2011. jún. 16. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:

szívás

a kocsit írasd át más nevére

2011. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szívás

a kocsit írasd át más nevére, de amúgy mindenképpen ki kell fizetned, te is jobban jársz ha kifizeted, aztán nem számítanak fel kamatokat, amit egyszer ígyis-úgyis behajtanak rajtad

2011. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mindenképp kifizetem , most gyűjtöm a pénzt rá.


vagy még megállapodok hogy részletbe adják ezt oda , így jobban jár mindenki(nekik is ki lesz fizetve,nekem is le lesz a vállamról a teher)


magyarán akkor így le foglalhatják az autó?


esetleg ha mondjuk öcsém nevére iratom???


amúgy mi a helyzet azokkal akiknek nincs havi jövedelmük (pl. örökölnek egy autót-ami a nevükön lesz) és tartozásuk van?? na akkor azzal mi a helyzet??? erről még soha nem hallottam semmit...

2011. jún. 16. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbálj meg megállapodni velük, kérj részletfizetést és fizesd pontosan. Az átírás is csak egy rakás pénz, amit végülis kidobtál az ablakon.
2011. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez való igaz! köszönöm a segítségeteket.
2011. jún. 16. 23:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem eszik forrón. Ahhoz, hogy a kocsidat lefoglalják, ahhoz végrehajtás kell, hogy foganatosításra kerüljön ellened. Én a helyedben bemennék egy T pontba és megerősíteném őket a fizetési szándékomban. Akár be is vinném amennyit csak be tudok fizetni és befizetném. A többire pedig kérnék részletfizetési lehetőséget.
2011. jún. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!