Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kromofág, és a polír? (Többi...

Kromofág, és a polír? (Többi lent, és FONTOS)

Figyelt kérdés
Az a helyzett, hogy lepolíroztam egy deknit. De mindannak az a hibája, hogy teli volt rászáradt olajjal, sárral meg minden hülyeséggel. És hozzáfogtam csiszolni de nem nagyon hozta le. És az a helyzett, hogy ezek a cuccok nem nagyon távolodtak el csak halványultak de mé gmindig ott vannak. És hogyha kromofággal leönteném akkor nagyon bemattosítja, de legalább eltávolodhatnak azok a rászáradt dolgok, mert lecsiszolni se birom. Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. jún. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A kromofág festéklemarató.

Az olajat a mosószer is leszedi.

2011. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindennel. Alapból mosogatószeresvízzel polízoztam. Próbáltam WD-40-el, benzinnel, CIF-el. Egyedül még aksisavval nem. :D
2011. jún. 15. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

csak akksisavval nem ???

hmmm fogadjunk h öreganyánk házi tejfölét még nem is próbáltad Xd

2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Brige+ciolt vegyél. Azzal beáztatod és lemosod tiszta vizzel. Fehér habos anyag jön le és tiszta lesz a cucc.

Zöld műanyag flakonban lehet kapni. Szinte mindenhol és 890 forint egy liter...



Ami viszont kiidegel a világból :

Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérlek vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!


Szóval a termék nevében nincs + jel

2011. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen a brige+ciolból hiány érzetem is van, mert néha hiányzik , de sose jut eszembe, hogy vegyek. :D
2011. jún. 15. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen makacs szennyeződésekhez kiváló cucc :)))

fura hogy ismered és még nem probáltad ki :)

A trágár voltam megint ;)

2011. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs kéznél Brigó, esetleg adhatsz a kosznak Ultraderm segítségével. Az egyébként is olyan mint a piros ász: mindent visz. :)

Egyébként ha apró foltok vannak a felületen, az nem biztos hogy valami koszmaradvány, előfordulhat helyi korrózió is. Pl. apró gödrök vagy foltok, azt csak kicsiszolni tudod, és nem kettő perces meló.

2011. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!