Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek Kelet-Mo. Legjobb...

Melyek Kelet-Mo. Legjobb útburkolattal rendelkező szerpentinjei?

Figyelt kérdés

A Mátrában van egy-egy szakasz,de mégis sok a kátyú és a toldozgatás,így nem teljesen önfeledt a motorozás.


Van valakinek más tippje?


2011. jún. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kelet-Mo. = Alföld....ott sokat nem fogsz találni barátom:) Menj el az É.-i Középhegységbe:)
2011. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is arra gondoltam,csak nem volt elég pontos a megfogalmazás :)
2011. jún. 13. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Google Mapson nézegess utakat..:)
2011. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy errefelé szerpentinek vagy kanyargósabb utak tényleg csak a Mátra és Bükk vidékén vannak és azok nagyon rossz állaptúak. Nézegesd a köztük és mellettük elterülő völgyeket még, de azok azért nem adnak akkora élményt, sőt talán egy kicsit inkább fárasztóak is. A Mátra északi fele Parádsasvártól ami talán egy kicsit jobb állapotú, de az sem motorozható önfeledten, úgyhogy ez nehéz téma.
2011. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább ugorj ki Romániába. Ott lehet csapatni igazán. Azok hegyek az itteniek inkább csak dombok...
2011. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

parádsasvár fele tényleg jó, ott drift is lesz 25.-én :D


meg még esetleg bükkszék - szilvásvárad közti szakasz

2011. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!