Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen supermoto-t érdemes...

Igen nemm kérdése:

Milyen supermoto-t érdemes venni? A 125-ös Duke milyen kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy supermotot, de nem igazán tudom milyet. Szempontjaim: 125 vagy 250cc (egy hengeres 2vagy4 ütemű), jól nézzen ki (kb. min. 2002es évjárat) és viszonylag olcsó legyen. Favoritom a Yamaha wr250x, bár ez korántsem olcsó. Az sem baj, ha régebbi, hiszen pl. a 2003-as KTM exc 125 supermoto szettel már jól néz ki és 600e körül van, de kevés van belőle (legalábbis eladó). Egy enduro + sm szett sem olcsó, de ha úgy mégis olcsóbban jövök ki, arra is várom az ötleteket.

(elsősorban nem DT érdekel, bár az sem ronda)


Az új 125ös KTM Duke milyen kategóriába sorolható? Supermoto vagy nakedbike?


2011. jún. 11. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, tudok mondani 1-2 jo kis supermoto-t : gas gas 125 sm : ez se rosz gép , csak kicsit drága, ktm exc 125 , tm 125 sm, hm crm 125 ,husqvarna sm125, husqvarna wr125, meg van egy rakás 4T -s supermoto-is csak hát azok meg mint a harmat olyan gyengék... szerintem egy ktm exc 125-ös enduro+ supermoto szettel járnál a legjobban, mivel neten van egy rakás... és még aránylag olcso is=)
2011. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.

te motorozol?

2011. jún. 20. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
persze,amikor csak tehetem :)
2011. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!