Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma vettem egy Tauris Sambát....

Ma vettem egy Tauris Sambát. Jól jártam vele?

Figyelt kérdés
Havi 6600x36 hónapra
2011. jún. 8. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem változik a törlesztőrészlet akkor összesen 237.600ft-ot fizetsz ki.

Eleve azzal nem jártál jól hogy hitelt vettél fel.

Ha nagyon ragaszkodsz a Tauris Sambához akkor itt van egy olcsón és csak 3 éves: [link]



Ha csak egy jó robogót szerettél volna akkor ez jó vétel [link]

2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ám,de nem tudtam egy összegbe kitenni 200 ezer ft-ot...A törlesztő nem változik.
2011. jún. 8. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Ha nem tökéletes felétek az út minősége, esetleg földúton is jársz vele, akkor mire kifizeted a motort, a burkolatot ragasztószalag és kötegelő fogja tartani, az indexek le lesznek törve, semmilyen műszer nem fog működni...
2011. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy szétesik a burkolat,meg letörik az index?Neked is ilyen van?
2011. jún. 9. 10:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Bp-n járok vele,földúton nem.
2011. jún. 9. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Jóbarátomnak van egy, sokszor használtam én is. Még ki sem fizették a motort, de már a blokkot is cserélni kellett.

Remélem azért te valamivel szerencsésebb leszel.

2011. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.Hát reméljük.de mi lett az övével?Besült?És mennyi a max sebessége?Enyém még bejáratós,ja kék szine van.
2011. jún. 9. 19:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Ök is részletre vették?nekik mennyi a törlesztő?
2011. jún. 9. 19:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi, nem kérdeztem, őszintén szólva nem is nagyon érdekelt, csak azt tudom, hogy részletre vették.

Az előző blokk megragadt, aztán tettek bele másikat, jó volt egy darabig, de most megint bajok vannak vele.

2011. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet ilyen széria,vagy ő pont rosszat fogott ki,nem tudom.Az enyémmel még nincs semmi gond,de majd az idő úgyis előhozza ha lesz valami.Neked van valamilyen robogód?
2011. jún. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!