Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány-szerzés? Többi lenn.

Jogosítvány-szerzés? Többi lenn.

Figyelt kérdés
1 hét múlva fogom elkezdeni a jogsi megszerzését és az lenne a kérdésem, hogy a kresz,egészségügyi és a forgalmi külön-külön hány óra és sokat kell-e majd tanulni?
2011. jún. 8. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél máshogy meg, pl én itthon soha nem tanultam és sikerült elsőre. Egyedül a forgalmi vizsga nem sikerült egyszer. Ezért ott plusz kötelező órákat kellett venni.

De amúgy rutin 10óra, forgalom 20óra.

2011. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha foglalkoztál már vele, esetleg vezettél is (lezárt magánúton...), akkor nem fog gondot okozni. Én 12 éves koromtól olvastam a kreszkönyvet, 14 éves koromtól rendszeresen vezettem, így könnyen ment. Viszont volt olyan plázap.icsa osztálytársam, aki 10× bukott meg a kreszvizsgán, végül a rétinéger pasija vett neki szilikoncsöcsöket meg jogsit a piacon. :D
2011. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sokat tanultam,teszteltem,minden sikerült elsőnek.
2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hol csinálod? Én is egy hét múlva kezdem el. Nekem azt mondták az elsősegély nem nagy szám.És hogy azért kell tanulni eleget, de nem annyit, h belegebedsz:):)

A kresz 16 óra, a vezetéselmélet az 8 óra, a műszaki 4 óra.

Aztán az üzemeltetési ismeretek 9óra, és a vezetés az 20 óra..legalábbis az én papíromon ez van:)

2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
orbán autosiskola
2011. jún. 8. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

WTF?

Orbán autósiskola? LOL

2011. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!