Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van értelme erre...

Szerintetek van értelme erre az autóra sportkipufogót rakatni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

<<<2003-as Opel Corsa 1.2 75 Lóerős>>>

Igazából kaptam egy sport dobot,véggel és gondolkozom,hogy felrakassam-e


Hogy miért szeretném:

-Nem olyan alpári,egész kellemes ,sportos a hangja

-Gyorsabbnak érezném a verdát

-Végre lenne hangja de nem az az üvöltős ,maximum egy bizonyos fordulatszám felett

-Mindig is gondolkoztam rajta,hogy rakatok rá,most itt van ingyen de elbizonytalanodtam


Hogy miért nem szeretném:

-Sokak szerint alpári

-talán veszt az értékéből eladásnál mivel azt hihetik szét volt hajtva

-Esetleg hamarabb szétrohad mert valami gagyibb minőség mint a gyári


Kérdésem még,hogy a fogyasztás változik vagy esetleg a sebesség,gyorsulás??


Válaszotokat előre is köszönöm


2011. jún. 3. 14:29
 1/7 anonim válasza:

Szerintem rakasd fel.


Alpári nem alpári lényegtelen.Jó lesz a hangja.Inkább nőni fog az értéke a dob miatt.Aki annyira vágja, hogy azt gondolja szét volt kapva, az meg tudja nézni bárhol is, hogy van-e valami változás.Szétrohadni? Ugyan már.Sport dobot nem csinálnak szrt hacsak nem 10 ft-ért vette az ajándékozód.

Ha jól tudom nem fog változni semmi a hangján és a vezetési élményen kívül.A vezetési élmény nőni fog persze ;)

2011. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Egy 75LE autóra sportkipufogót rakni? Na ne már. Mintha egy babakocsira raknál spoilert, csak kiröhögtetted magad.

Ez kb az a szint mint mikor full hifi van a kocsijában az embernek és nekem a piros lámpánál azt kell hallgatnom amit ő hallgat. És ő rendesen azt hiszi hogy ez engem érdekel. Ablak már megy is fel, tökömet se érdekli ő milyen zenét hallgat.


És igen, a sportkipufogót olyan emberek rakják fel akik szeretnek száguldozni, nekem ezsembe sem jutna vásárolni olyan autot ami chipeltetve volt, vagy igy úgy tunningolva, de elriaszhat a vásárlástól már egy ilyen szimpla sportkipufogó is.

2011. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ
2011. jún. 3. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Előnye:

-Neked tetszeni fog a hangja.

-Gyorsabbnak éreznéd.

-Ingyen van.

-Megmarad jó állapotban a gyári, amit visszatehetsz eladáskor.

-Esetleg hamarabb szétrohad mert valami gagyibb minőség mint a gyári - ez az előző pont miatt szintén nem gond, addig sem a gyári dob állapota romlik.


Hátránya:

-Ha a kevés erő miatt lassan gyorsul az autó, furcsa hozzá a sportos hang. De az a lényeg, hogy neked tetszik.

2011. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az első vagyok.Másodikra irom.72LE-s autóra.Kérdező.Ha ez van neked igen, 72LE-s re.Meg trabantot is lehet tuningloni és nem gáz vagy bármi.Innkább cool xD hogy a te nyelveden irjam le 2. kommmentelő.Kérdező:ha lesz másik le cseréled, átrakod erre és kész.2 komm:Chip? ugyan már.te mondtad hogy ,,72LE-s kocsira olyan mint babakocsira spoilert" R go babakocsira gps-t rakni.Hang ha nem az az üvöltős nem olyan meglepő hogy gyenge, nem néz ki hüjén.Ja és 2. remélem azért tudod melyik autóról van szó.Kedves autó lassúnak tűnik, de nem is túl nagy, ezért lehet vele menni, és jól áll neki a sportdob.
2011. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem sima kifufogot sem, inkább bezúzni
2011. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenném,hogy ne irjáljon itt f'szságokat mert szétk'rom a g'ci fejét,nyugodtan küldhet privát e-mailt,szívesen megbeszélek vele találkát,KOMOLYAN
2011. jún. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!