Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől indulhat be magától a...

Mitől indulhat be magától a riasztó?

Figyelt kérdés

Használtam vettem az autómat és van benne riasztó. Ajtónyitásra, meg mozgásérzékelésre működik. De mostanában egyre többször csinál téves riasztást. Van hogy magától beindul, holott sehol semmi nincs a közelében! Belül se, semmi bogár. Ütésérzékelés nincs benne, szóval nem tudom mire tippeljek.


Szerintetek hol keressem a hibát?


2011. máj. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Feszültségesést alapból érzékelnek a riasztók, mérd meg az akksidat este, és mérj rá reggel is, ha nagy a különbség, akkor máris megtaláktad a hibát, ha nem, akkor jöhet a többi.

Menj sorba: először húzd le a radart, várj egy-két napot, ha még riasztgat akkor a motortérből a nyitást, aztán jöhet a többi ajtó, a belső világítás lámpája.

2011. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Minden riasztó megbolondulhat.

Az infrás a hőtől,az ultrahangos akár egy teherautó platóján csörömpölő vaskupactól,mozgásérzékelős a parkoló autód mellett elsuhanó autó által keltett lökéshullámtól de egy macska is beindíthatja akár.

2011. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, szerintem az aksinál lesz a gond, mert semmi olyan hatásnak nincs kitéve amitől beindulna fizikálisan. Se autó, se hő, se bogár. De majd átnézetem egyszer az egészet mert ma is riasztott egyet magától és sehol senki nem volt. Még reggel a nap se sütött a kocsira.
2011. jún. 2. 14:42
 4/4 Imi1973 válasza:
IX 35-t vettem. Spontán riasztott 4 órán belül 10 másodpercig. Oka: gyerekzár bekapcsolva maradt a bal o-i hátsó ajtón. Minden belső zárási lehetőséget le kell ellenőrízni. Ha manuàlisan zárod be, nem fog riasztani-de a riaszó se fog működni!
ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!