Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogómon leszedtem a...

A robogómon leszedtem a variátor deknit, de miért nem tudom visszarakni?

Figyelt kérdés
A berugókar rugóját akartam kicserélni, amit végül nem tettem meg! Lejönni könnyen lejött csak valamiért vissza nem akar menni! Olyan mintha valami kijjebb állna és azért nem menne vissza rá, de nem mozdítottam el semmit se!Nem vagyok valami nagy szerelő de gondoltam a rugót már csak ki tudom cserélni!
2011. máj. 25. 13:15
 1/9 T5- ***** válasza:

Kérd meg apád, hogy segítsen. Komolyan. Vagy valakit aki kicsit több műszaki érzékkel vagy tapasztalattal van megáldva mint te.


"Nem vagyok valami nagy szerelő de gondoltam a rugót már csak ki tudom cserélni!"

Ebből van munka.


Sok minden van az interneten, de szerelni nem lehet megtanulni róla...

2011. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondtad mintha egy 15 éves kezdő kezdő motoros lennék aki pár hete vette a kis yamaha jog-ját!De most tévedtél mert az egészből annyi igaz hogy tényleg most vettem a robogót hogy kisebb távokon ne nagy motorral keljen közlekednem!Eddig mindig szerelőhöz vittem a vasat mivel sajnos nem áldott meg a jó isten nagy műszaki tehetséggel,nem úgy mint téged!
2011. máj. 25. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen robogó? (márka , típus)
2011. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Peugeot Vivacity 100ccm 2T
2011. máj. 25. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem az az érdekes, hogy kezdő motoros vagy-e, ne sértőggyé má meg!

Az alényeg, hogy a szereléshez nem konyítasz kicsit sem!

2011. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 T5- ***** válasza:

Bocs, nem akartam nagyképű lenni, de tényleg ezt szűrtem le a kérdésedből.

A lényeg, hogy ha valamit szétszedsz nézd meg, hogy szeded szét, hogy aztán össze is tudd rakni, meg ha nem vagy biztos valamiben akkor először kérj segítséget, másodszorra már menni szokott.


Most ne kezdjünk el azon versenyezni, hogy ki milyen nagy szerelő.

Mindig az kiabálja leghangosabban, hogy ő mekkora király, aki valahogy, hát na...

2011. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont nem az a lényeg hogy megsértődök e vagy sem vagy hogy mióta hajtok!Tudod ez egy kérdezz és ha tudok válaszolni felelek oldal,amin egy adott kérdésre hozzáértők,véleményezők,saját tapasztalatokat leíró emberek válaszolnak!Én feltette egy kérdést és erre szeretnék választ kapni, attól függetlenül hogy szétszedtem miközben nem értek hozzá vagy sem!A lényeg az hogy a kérdésemre választ szeretnék kapni és nem pedig oltogatást hallgatni olyan emberektől akik azt sem tudják ki vagyok honnan vagyok milyen vagyok!
2011. máj. 25. 16:18
 8/9 A kérdező kommentje:
T5: Egyetértek,elbasztam!Igazából láttam már deknit leszedve tudtam illetve sejtettem hogy milyen látvány fog majd fogadni,mit fogok ott megtalálni!Azért nem értem a dolgot mert megnéztem hogy mikor szedtem le hogy elmozdul e bármi belül pl variátor vagy fogaskerék vagy sem,de nem láttam semmit se ami erre utalt volna!Ezért nem is értem hogy miért is nem tudom összerekni!
2011. máj. 25. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Tömítést megnézted hogy jól áll -e? Múltkor nekem is elmozdult, szidtam is mindent, aztán a végén kiderült h csak a tömités elmozdult picit a helyéről:)
2011. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!