Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adnátok ötletet ehhez?

Fibbrizzo kérdése:

Adnátok ötletet ehhez?

Figyelt kérdés
Vettem a bolhán egy motorfürészt olyan 38 köbcentis csak nincs rajta karburátor és nem tudom mit csináljak .Biciklibe gondoltam beleépiteni a motorját de igy most nem tudom hogyan .Arra gondoltam van egy romet blokkom és annak a karburátorja esetleg nem lenne jo vagy megbütykölni ugy hogy jo legyen hozzá ?Tanácsokat adnátok ?(nem láttam hogy nincs benne karbi mert a burkolat rajta volt ...)
2011. máj. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz jó hozzá... Ezekben a szutykokban membrános karburátor van, nem lesz jó, se a szívócsonk átmérője, se a karburátor áramlása...
2011. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és lehet valamit akkor csinálni vele?
2011. máj. 22. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél tescóba 80ezerért amivel lábon mehecc haza:D
2011. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A típusa alapján kereshetsz a neten karburátort hozzá. Vagy kuka.
2011. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Micsoda ötlet!?:)

Erre szokták mondani,hogy többet ésszel...!-Ezt nem fikázásnak szántam,én nagyon becsülöm az olyan embereket,akik nem rohangálnak mindenért a boltba,hanem szeretnek alkotni is.Ezért én csak drukkolok Neked,hogy sikerüljön összehozni.

Azonban,ha nincs otthon berendezve a garázsban egy üzem,akkor érdemes fektetni a kompatibilitás elérésébe,tehát előőbb alaposan járj utána,hogy merre hány óra,aztán kezdj munkába!Én a helyedben eladnám a fűrészt,így visszajönne a pénz.Azért egy bicikli vázat könnyen megcsavar egy belsőégésű motor...Na mindegy,ehhez benne kell lenni,mert így fejben nehéz dolog ez.

Vagy tudom még tanácsolni,hogy ne hallgass senkire,hanem csakazértis csináld meg.

2011. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!