Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik a Clio 1...

Hogyan működik a Clio 1 távolsági fényszórója?

Figyelt kérdés
Segítség kellene. Fénykürtözni tudok vele, de a távolsági fényszórót nem tudom felkapcsolni. Használtan vettem nincs hozzá gépkönyv. Interneten nem találok. Hogyan működik?
2011. máj. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában minden autón egyformán. Szerintem itt is. A fénykürthöz magadfelé húzod, a távolságihoz eltolod magadtól a műszerfal felé. Szerintem.
2011. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de az sem segít! Ez már a 7. autó, de ilyennel még nem találkoztat. Lehet hogy elektronikai baja van?
2011. máj. 21. 06:21
 3/4 anonim ***** válasza:
magad felé villogsz, vagy hátrafelé tolod, vagy a bajuszkapcsolón csavarod...hogy máshogy?!:)
2011. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De amikor előre tolod a bajuszkapcsolót, kattan? Mert ha igen és nem kapcsolódik fel, akkor tényleg valami gáz van. Autóvillamosságihoz vidd el, azok megcsinálják egyből
2011. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!