Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2010-es gyakorló kresz...

A 2010-es gyakorló kresz tesztes programmal egymás után 5- szőr is átmegyek, a legutóbbit 3:59 alatt csináltam meg hibátlanra, átmennék e így a kresz vizsgán, vagy még kell gyakorolnom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az idő a lényeg, hanem hogy meglegyen a százalékod :)
2011. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, de ugye nagyjából ugyan ezek a kérdések lesznek ott is, csak nem ebben a sorrendben,
2011. máj. 20. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazok lesznek, csak véletlenszerű sorrendben.
2011. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlásnál nem átmenni kell, hanem akár egymás után 10× is hibátlanra. Akkor átmész élesben is.

A vizsgán hasonló kérdések vannak, kiegészítve pár nagyon szopatóssal.

2011. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A véletlen kérdéssorokat én úgy kb. 200szor pörgettem végig, és még a 190.ben is voltak ismeretlen kérdések, amiket még sosem láttam.

Utána az összes témakört végigcsináltam, még itt is jöttek elő új kérdések.


Csináld végig az összes témakört, akkor már tuti láttál minden lehető kérdést.

2011. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, a kérdésre nem válazoltam :)

Igen, sztem átmennél, de ha mind az ötször ugyanazokat kaptad, akkor nyílván nem releváns. De mindenesetre bíztató jel.

2011. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!