Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyenek az autóutak Romániában?

Milyenek az autóutak Romániában?

Figyelt kérdés
Bulgáriába mennénk Románián keresztül.Aki mostanában utazott ezen az útvonalon,mik a tapasztalatok?Én 10 éve voltam, azóta van valami pozitív változás az utakkal kapcsolatban?
2011. máj. 18. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. Én a á múltkor mentem Bucarest-be. Életem legrosszabb utazása volt. És még ráadásul az északába indultam el. Borzasztó utak rengeteg rendőr. Nagyon vigyázz a falukba oszlopokon lógó rozsdás dobozokkal. Trafipax van bennük. Minden faluba max. 50 nnel menj. Ha átértél romániába egyből vegyél aoutó út matricát. Mert azt kéri legelőször a rendőr.

Jó utat.

2011. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És még valami.

""Én 10 éve voltam, azóta van valami pozitív változás az utakkal kapcsolatban?""

10 éve nem nyultak az utakhoz. Ebből gondolom leszüröd milyen a minőségük.

2011. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bulgáriába semmi képen Románián keresztül, kegyetlen utazásod lesz.

Szerbián keresztül autópályán. Bár a Szerb autópálya is elég necces, mert elég elhanyagolt a pálya.

2011. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaza van az előzőnek. Szerbia a jobb választás. Tavaj nyáron arra utaztam görögországba és meg merem mondani hogy hasonló a mi autópályáinkhoz.
2011. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jobb Szerbia,eddig azon keresztül mentünk.Csak most vinnénk a kutyát is velünk.Csak Szerbián keresztül ha megyünk akkor a kutya utazásához szükséges papírok stb. olyan 30e-be kerülne,ezért gondoltuk Romániát.
2011. máj. 18. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát függ.hogy hol léped át a határt.És nem igaz,hogy 1O éve nem javítottak.Az E6O-as pl.jó minőségű,és ez csak egy példa.Mi Németországban lakunk,Drezda mellett,és hidd el,sokkal több rossz úton megyek itt,mint pl. Romániában.Romániában a megyei utakat kell kerülni,mert azok tényleg rosszak,de a nemzeti utakkal nincs gond.
2011. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És egyik válaszolónak.Azokban a rozsdás dobozokban nincs már semmi,ki vannak iktatva.Illegálisan voltak felszerelve,ezért sok büntetett sofőr perel,akiket megfogott.De elég sok a rendőrautóból való radarozás.
2011. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az utak rosszasága relativ.Nagyváradtól Tordáig jü az ut, van 52 km autopálya is.
2011. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!