Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell útvonalengedélyt kérni?

Hogy kell útvonalengedélyt kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem lenne egy olyan gondom, hogy van egy Wartburg Sopronban lejárt műszaki vizsgával. Ezt szeretném felhúzni Budapestre. És tudom hogy ilyenkor ún. útvonalengedályt kell kiváltani arra a napra amikor fel szeretném húzni. Namármost, csak az a bibi, hogy nem tudom hogy ezt az engedélyt hol lehet kiváltani és mennyi pénzbe kerül, illetve milyen papírok kellenek hozzá. Előre is köszi:)
2011. máj. 17. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha húzni akarod,akkor szerintem nem kell utvonal engedély.De az a biztos ha megkérdezed a közlekedési felügyeletnél.
2011. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az 1hsz hülyeséget irt! ugyanis irtad kedves kérdező hogy: "lejárt műszaki vizsgával" ebből kifolyólag lejárt müszakis autót nem lehet vontatni hivatalosan! útvonalengedélyt meg csak ugy tudsz kérni hogy "műszaki vizsgára viszem" címszóval!
2011. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A f@szért kell leszolni a másikat,odairtam hogy szerintem!És hogy kérdezze meg a felügyeleten,az a biztos!
2011. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ha nem vagy biztos valamiben akkor inkább ne irj mert igy nem tudja a kérdező hogy kinek hidjen
2011. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kinek higyjen helyesen

A válaszombol egyértelműleg kiderül,hogy nem voltam biztos a dologban,ezírt is javasolta kf et ott biztosan nem kap téves infót.

2011. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
higgyen
2011. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell útvonalengedély, kérlek ne veszekedjetek, hanem a kérdésre válaszoljatok!! Azért az 1.nek is thx, hogy leírta amit gondolt:)
2011. máj. 17. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
trailerrel tudod megoldani! műszaki nélkül másképp nem megy
2011. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!