Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a bajaj a robogomnak?...

Mi lehet a bajaj a robogomnak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
van egy 50cc 4t robogom es ha huzom a gazt kb.20km/h megyek elkezd fulladni a motor ha csak ep kicsit megyek vele akkor megy rendesen, az lehet-e a baja hogy eltolrt a kipufogocsovem es leszedtem es anelkul jarok? Miutan levettem a kipufogot mentem meg kb10-20 km-t es cask utana kezdte el ezt csinalni. Mi lehet a baja en a gyertyara gondolok???
2011. máj. 14. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a hang se lehet semmi ...

A kipufogó nem véletlenül az ami.

Én meg arra gondolok,hogy hamarosan lesz egy hengerfejes motorod.

2011. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mentem tobbet mint 25km-t kipu nekul es nem is fogok amig nem lesz uj :D
2011. máj. 14. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt a motort szépen rakd félre, és imádkozz hogy nem lett komolyabb baja


A kipufogót nem dísznek rakták rá, az látja el a motor öblítési feladatát. Fatális következményei lehetnek ha kipufogó nélkül járatod.

2011. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor csak azert fullad mert nincs kipu rajta?
2011. máj. 15. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szelepeknek is annyi...Sok levegő ment be!
2011. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kipufogót komoly szakemberek tervezik meg,és nem csak a hangtompítás a feladata,mint ahogyan azt sokan hiszik. Minden alakítás,vagy csere egy nem gyárira,komoly bajokat tud okozni a motorban, a környezetvédelemről nem is beszélve.
2011. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!