Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni...

Autót szeretnék vásárolni alsó kategóriában, ki melyiket javasolja és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Előre is köszi a tanácsokat :)


2011. máj. 12. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Golfot v az Opelt venném (vettem is), valamelyik renault fogyasztásával, ha érted mire gondolok... :D
2011. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lodarazs ***** válasza:
Utolsót felejtsd el, az első kettő harmatgyenge és ahhoz képest sokat fogyaszt, így maradt a clio.
2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Elsőre a képek alapján a cliót választanám,utána a megant,noha nem vagyok francia autó párti,sőt.Az opel hátsó ajtaja furán áll,valószínű törött volt,ezért nem kell. A golf meg korrodált,az meg azért.

De egy ilyen korú autót jól nézz meg motorikusan és műszakilag,meg hogy kitől veszed.

2011. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen típusú f astrám van.Tényleg nagyon gyenge autó,de normál használatra tökéletesen jó ennyi pénzért.Viszont ez az astra nagyon szedett-vedett.Ez a gép vagy öt különböző astrából van összerakva.Én a harmatgyengesége ellenére hálás vagyok ezért az autóért.Ehhez hozzátartozik az is,hogy az előző gazdája nagyon jól bánt vele,ezért egy kicsivel drágábban is vettem,de simán megérte.Szóval egy jobb darabban nem fogsz csalódni.
2011. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem a Megane!


(Nem tetszik neked a skoda felicia? Azokkal szerintem kevesebb gond van és nagyon jó állapotúakat lehet találni - néha még első tulajtól is 300 ezerért)

vagy a suzuki swiftek feltéve tetszik a purítán kinézet.

Az Opel astra is jó (de nem az amit néztél az összetákolt lehet) de a jó astra azért 450-be belekül

2011. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Clio nagyon szép, a Golfon kezd megjelenni a rozsda, ha hosszú távra tervezel akkor az felejtős. A Megane egy 3 évvel fiatalabb a többinél és valamivel nagyobb is náluk - gondolom van valami oka hogy velük egy árban van, az Astra meg első ránézésre elég keményen lehetett használva. Még ilyesmiket érdemes nézegetni:


Honda Civic: [link]

Mazda 323: [link]

Fiat Uno: [link]

Nissan Sunny: [link]

Citroen AX: [link]

2011. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

golfot vagy astra-t!

DE!!!!

se astra-t se golfot nem kapsz normálisat 400e forint alatt sajnos:S jo astrat talán....de ezekre amiket itt mutattál, még 100e ft-t biztos rá kell majd költeni! nem véletlen annyi amennyi.

megane-t végképp nem javaslom!!!

ha max 300e ft-od van és csak ezek jönnek szoba, akkor a renault-ra teszem a voksom!


de ajánlani tudom a vw golf2-t!nem néz ki olyan jol mint a golf3, de ennyi pénzért azt jobban megéri, és olcsobb ajavítása!

vw golf2-böl, 1.3benzines, 1.6gázos/etanol, 1.8gázos, 1.6diesel-t ajánlom!

2011. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

330-340 ezerért is simán nézegetheted őket szerintem úgyis le tudod alkudni 300-ra ha látják hogy komolyan érdekel a dolog. A francia autókról meg annyit hogy ha esetleg azt választod akkor meg kell adni neki amit kér. Olajcsere meg egyéb karbantartások és semmi gond nem lesz vele. Nekem 206-osom van és a szükséges karbantartásokon kívül csak 1x volt szervizben. Megéri törődni vele, mert meghálálja. A német autók inkább igénytelenek. Nem igénylik annyira a törődést csak néha ránézel minden rendben van e aztán kész. Sajnos hajlamosak vagyunk szidni a francia és olasz autókat, mert az átlag ember halogatja pl az olajcserét és 1 évvel azután mikor már rég lekellett volna cserélni bemegy a tesco-ba és megveszi a legolcsóbbat mert "jólesz az bele". És van a másik véglet akik tényleg szeretik az autójukat és úgy bánnak vele ahogy kell. Megnézném melyik fogja továbbírni. Akár francia, akár olasz vagy német vagy bármilyen más gyártmány.

Egyébként személy szerint az f astrát venném. Nagyon sok jót hallottam róluk. Ha emellett döntesz akkor az 1.4 Si motorosat válaszd, mert hengerenkénti befecskendezéses motor miatt jobban is megy mint a sima 1.4-es illetve a fogyasztása is jó. Ha dízelt szeretnél akkor pedig az 1.7-es Isuzu motoros.


Remélem tudtam segíteni. Bocs ha egy kicsit hosszú lett.

2011. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha vársz még kicsit akkor mutatok neked egy makulátlan III-as golfot. Ma délután hozzák be az L-Car (18ker) kereskedésbe. Ismerősöm számolta be, de lehet én is megveszem..350-400 közötti, de gyönyörű állítólag. Majd linkelek...
2011. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én tuti a megane-t venném (énis mostanába szeretnék autot venni) mi bajotok van vele? szerintem aránylag fiatal szép nem futott vészesen sokat biztonságos olyan rossz lenne? nem érdemes ilyet venni?
2011. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!