Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovákiában forgalomba...

Szlovákiában forgalomba helyezni, és itthon használni, tudja vki a lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy volt barátnőm, aki szlovákiai, és az ő nevére szeretnék lepapírozni egy kocsit, és kölcsönadási szerződéssel használnám. Ez így legális, mit gondoltok? Bele tudnak kötni a rendőrök? Esetleg még milyen lehetőségek vannak? Bérbeadási szerződés? Vagy annál adóznia kell? aki tud segítsen légyszives! :)
2011. máj. 11. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb magyar papírral? bár én úgy látom legális de nem vagyok jogász
2011. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:

www.szlovakrendszam.hu


De így is, úgy is áfacsalás, amit csinálsz.

2011. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szlovákiába jelenteted be a lakcímed akkor te is vehetsz a nevedre szlovák autót.

Bár egyszerűbb magyar autót venni, de fenntartani sokkal könnyebb egy szlovák autót.

2011. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ez az h nem lesz bejelentve a lakcímem, hanem egy szlovák ismerősöm nevére veszek kocsit, akiben megbízok. az ő nevén lesz és én használom
2011. máj. 11. 21:25
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hivatalosan kölcsönbe adhatja e. De miért nem itthon helyezed forgalomba? Ha nem bírod a költségeket, akkor ne vegyél autót. Hidd el, nekem sem 20 ft a kiadásom havonta az e60-ra, de se roki kártyám, se szlovák rendszámom sincs.
2011. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd nevén lévő szlovák rendszámú autót kölcsön is kaphatod,bérelheted is. Semmiféle adózásról szó sincs.A lényeg,hogy lepapírozzátok ami egy közjegyzőivel a legütősebb de ügyvédi ellenjegyzés is jó,ne himi-humi sajtfecnit írjatok.

Ne hallgass a dilettánsokra,a Te pénzed,ott spórolj ahol csak lehet !

[link]

:p))

2011. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NA VAJON MÉRT NEM AKARJA ITTHON FORGALOMBA HELYEZNI?!

Agyam eldobom az ilyen idióta "válaszokon"..TALÁN MERT 8X ANNYIBA KERÜL NEM?!


Kérdező.: igen,működik a dolog de olvass utána és szerezz meg minden papírt hozzá.

2011. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bp1985 ***** válasza:
Tudod, vannak még törvénytisztelő emberek, akik nem olyan csalók, mint te, illetve a kérdező... Akár el is mehetnél a Szlovákokhoz, ha nem tetszik a rendszer.
2011. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jogtalanul kivetett "regisztrációs ADÓ/DÍJ" után ne beszéljünk semmi törvénytisztességről.

Egyébként pedig "unijóóóó" azzal a rendszámmal használom amilyennel akarom.

2011. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igazuk van... tudjátok h mennyit spórolok ha ott csináltatom meg a rendszámot?

megveszek egy kocsit 150-200ért max! ott 600€ lepapíroztatni, vagy még olcsóbb, amivesz kb 300. és gondolkozzunk el, hogy osztrák és szlovák autó, amit minőségi anyagokkal javítottak, minőségi utakon járt... sokkal jobb állapotban van. ja és még nem is bezéltem arról, hogy ha így veszem meg a kocsit, ugye 300ból jön ki, amikor az itteni piaciára 600 a MINIMUM, LEGOLCSÓBB és akkor az itthon nőtt fel... ja és az osztrák máig vezetett szervízkönyves.. akkor gondolkozz el, hogy miért is csinálom meg ezt... ez adókikerülés, és nem adócsalás!

2011. máj. 12. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!