Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy vegyem rá szüleimet,...

Hogy vegyem rá szüleimet, hogy engedjenek motorral suliba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
dehát van jogsim már vagy 2 éve
2011. máj. 5. 20:57
 12/20 St.Germain ***** válasza:
100%

Ennyire messze laktok a sulitól?


Ha nem akkor felesleges jampizás. Nekem sem engedték meg annak idején, de nem is vonyítottam érte annyira, és nem is bántam. Motorozni ott a délután tanulás előtt vagy után(mikor már jobb idő lesz estefelé is).


Másrészt meg jobb, ha az osztálytársakkal biciklizel, vagy éppen sétálsz haza, lehet ökörködni, nem leszel antiszociális. Hidd el, mindenki tudja már, hogy van motorod, csak senkit sem érdekel.


Csajoknál sem azzal fogsz bevágódni, hogy motorral jársz suliba, haveroknál meg főleg nem. Majd mindenki csapatni akar vele, vagy hogy vidd egy kört, aztán te szívod meg ha elkapnak a rendőrök. (kivéve ha lányt viszel, az megéri)

2011. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
17 kilométer és 2 óránként van busz, ma is délutáni tanítás volt, szerintem a jóisten mamája is csuklott egy kicsit.
2011. máj. 5. 21:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Szal robogód van? És messze laktok a sulitól?? Mert ha nem, akkor mond, hogy nem friss a jogsid, stb. , stb. Am ha gyorsulásid van vagy supermoto, akkor beszéld meg velük, hogy veszel motoros ruhát ;)
2011. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én megértem. Egyszerűen praktikus lenne. Ezt is add elő a szüleidnek. Reggel tovább alhatsz, délután hamarabb hazaérsz, hogy tanulhass stb. Nyomjad! Ne add fel!
2011. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem robogó, négy sebességes simson
2011. máj. 5. 21:14
 17/20 A kérdező kommentje:
de van robogó is csak annál le kell bontani a komplett burkolatot, hogy megnézzem a gyertyát (vagy úgy akármit) ha megáll valahol
2011. máj. 5. 21:19
 18/20 St.Germain ***** válasza:
Ez már így érthetőbb. Adódik akkor a kérdés, hogy honnan járnál hova. Gondolom egy kisebb faluból/városból egy nagyobba. A kérdés csak annyi, hogy mennyire forgalmas az oda vezető út? Vagy kell e átmenni, vagy valamennyit haladni forgalmas 1 vagy 2 számjegyű főúton. Hidd el nem hiába aggódnak. Ha forgalmas az út (márpedig pont az adott időszakokban van a legnagyobb forgalom, illetve reggel a legfigyelmetlenebbek az emberek), akkor én sem ajánlom. Egy simo nem veszi fel a forgalom ritmusát, ráadásul még annyira sem feltűnő, mint egy nagymotor. Sajnos pont olyan helyen lakom ahol elég sok ilyen baleset történik. Hozzánk is járnak kisebb nagyobb faluból/városból dolgozni/suliba és nem 1 haláleset volt (44es főút). Ennyit nem ér meg se neked, a szüleidnek meg főleg nem. Ráérsz még, gimis vagy, majd később kell sietni. Most még ne akarj.
2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az út felénél rákanyarodik a 20on valahányas főútra nincs rajta nagy forgalom és elég kanyargós szóval nem a száguldók paradicsoma, mint a 3mas főút.
2011. máj. 5. 21:32
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki nem tudja megmondani hogy hogyan vedd rá őket hogy elengedjenek. Én arról se tudtam őket meggyőzni hogy motort vegyek, csakhogy 18 már elmúltam és egy szót nem szólhattak, volt is pénzem motorral és vettem egyet. A mai napig nem örülnek neki.


Mit csinálnának ha egyik nap csak úgy elindulnál motorral suliba? kikapnál?

17km nem sok, ki lehet bírni. Húzz kabátot, öltözz be rendesen és fázni se fogsz.

2011. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!