Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Charadeal lenne gondom....

Egy Charadeal lenne gondom. Benzines injektoros Egy hetet állt, el akartam indítani nem indult. Letekertem a tanksapkát nagy sziszegéssel távozott a vákuum sapka vissza indít. Semmi. AC pumpa működik. Visszaszívta a vákuum a benyát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Eldugulhatott a benzincső levegőztető ami a tankbeömlőnyilás körül/alatt van
2009. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az lehet. Behúzással el lehet indítani?
2009. márc. 6. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy indítani, hogy nincs rátekerve a benzinsapka


Ha tényleg az a gond, azon a behúzás nem segít

2009. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kevés benzin van a tankban? próbálj bele tölteni kannából vagy 10 litert
2009. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Töltöttem bele +5 litert, semmi.

Múltkor volt már ilyen, hogy nem indult, tanksapka le, szisszent, sapka vissza, kocsi indul.

Behúzás miért nem segít?

2009. márc. 6. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:

ha lemerült az aksi, nem jó az önindító, akkor jöhet szóba a behúzás, ha ezek jók, akkor nincs értelme, mert ha teker az önindító és van szikra, akkor be kéne induljon.

Behúzni , ha katalizátoros pláne nem tanácsos, mert még az is tönkremehet.

távból lehetetlen többet mondani,jobb ha hivsz egy szakit.


Egyébként tekeri, és nem röffen be? indítózás közben próbálj padlógázt nyomni

2009. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De most végigolvasva, irtad, hogy már volt ilyen, na szerintem még az AC is tönkremehetett az erőlködésbe,mert nem kapott levegőt a tank a benzin helyére, ha már többször közlekedtél ilyen "vákumos tankkal".
2009. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziaszokt, elindult a vas! Még tegnap este. 6-7-8 szor gyújtás fel, gyújtás le, és paff, elindult. Ma reggel megint nem akart indulni, de ugyan ezzel a módszerrel sikerült. Utána párszor leállítottam, elindítottam, és minden ok. Lehet eldugult a benzinszűrő? Fogalmam sincs mikor volt cserélve...
2009. márc. 7. 10:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább az lehet a gond, hogy becsepeg a porlasztóból/injektorból a benzin leállitott motornál is.
2009. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!