Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne jobb rallyzni?

Melyik lenne jobb rallyzni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni amatör szinten rallyzni illetve driftelni...

Milyen auto lenne a legjobb ezekre a célokra? Ladára gondoltam de az 1.6 os motor szerintem tul gyenge.. lehet benne ugy motort cserélni(pl.: 2.0 fiat motor vagy bmw) hogy elindulhassak még vele amatör rallyn is ? vagy várjak még és gyüjtsek egy erösebb bajorra?

mi a véleményetek?


értelmes válaszokat várnék .. köszönöm szépen


2011. ápr. 25. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jaja, egyszerre 2 nem nagyon fog menni!! De driftre én is a 3-as BMW-t ajánlanám, persze megállja a helyét a RALLY-n is, csak teljesen másképp fog viselkedni :)
2011. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
hát ne haragudj de látszik hogy amatőr szinten vagy hogy lebecsmérled a kis köbcentit... a köbcenti csak az utcán fontos hogy kinek mekkora van. rallyn és driftben is fontos tényező hogy könnyű és pörgös legyen a motor, hiába a v8os 4500ccm ha lomha mint egy lajhár és állandóan megy az árokba orral.
2011. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!