Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz 125 váltás beálítás lehetsé...

Mz 125 váltás beálítás lehetséges? Illetve gyujtás bekötése?

Figyelt kérdés
Hali lenne egy olyan kérdésem hogy van egy 125-ös mz amit meg tudnék venni de annyi baja van hogy nem veszi a sebességet mert álítólag a léptetővillája szét esett meg le lett kötve a gyújtása most az lenne a kérdésem hogy azt én ithon meg tudom csinálni hogy jó legyen vagy nem érdemes meg vennem ??? a lényeg hogy ne keljen szerelőhöz vinnem !
2011. ápr. 25. 23:13
 1/3 anonim válasza:
Ha már ilyen kérdést teszel fel akkor nem. A váltót szét kell szedni, hogy villát tudj cserélni, a gyújtást sem bonyolult beállítani. Összegezve nem érdemes megvenned, mert nem tudod megcsinálni.
2011. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges. De az előző válaszolónak kell igazat adnom: ha nem tudod nagyjából hogy mit kell csinálni, akkor nem biztos hogy jó ötlet nekiállni.

Ha pedig vásárlásról van szó: az eladó azt mond amit akar. Benne van az adásvételiben (legalábbis régebben benne volt), hogy köteles pontosan tájékoztatni a hibákról. De ha mond valamit, nem tudod leellenőrizni, szóval akár szépítheti is a dolgot.

Ha SOKKAL olcsóbban adja mint más ugyanilyen motorok vannak, akkor nagyon kétesélyes a dolog. Lehet csak balfék és nem tudja hogyan csinálja meg, vagy a rosszabbik kombináció van, hogy valami komoly baja van amit nem lehet gazdaságosan helyrehozni.

Szerintem nézz egy másikat.

2011. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat ! :)
2011. ápr. 26. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!