Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Boxster újonnan, vagy...

Porsche Boxster újonnan, vagy 911 használtan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
911 használtan. A boxer szerintem nem igaz porsche
2011. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Megemlítve azt a tényt is,hogy egy 20 éves 911 kerül annyiba mint egy 2-3 éves Boxster tehát valójában egy napon,egy lapon nem említhető a kettő.

Feltételezve,hogy rendelkezel egy új Boxster árával ajánlanék helyette egy figyelemre méltó csodát - ALKALMI áron! Egyedi kabrió TECH ART,544 PS és amit még tudnod kell,hogy tavaly ilyenkor közel 4 millióval többért (!!!) kínálták !

Ez most a "LEG" Porsche az itthoni kínálatban.

[link]

Sok sikert !

:p))

2011. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom, 911 használtan.

Szerintem a régiek visznek mindent, a gumibabás lökhárítójú 911-esek a hatvanas évekből, hmmmm... :D

2011. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
911 használtan ENNYI:)
2011. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ellenérveket is hallottam már, autós szakirodalmakból és sportautós emberektől: a Boxster jobb autó, mert középmotoros, javarészt ugyanazokból az alkatrészekből és ugyanazzal a technológiával és minőségi megoldásokkal épül, mint a 911-es. A 911 inkább egy felfújt nimbusz, ami indokolatlanul drága.
2011. ápr. 26. 10:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha már régen elhatároztad magad miért kérsz mégis megerősítést?

Pláne amint látom az ellenkezőjére kapod mint amit valójában szeretnél.

Igen szerintem is a 911.

Lehet,hogy a felfújt nimbusz okán de tekintélyt parancsoló míg a kisebb nem,hiába Porsche.

Nem véletlen,hogy Te sem a Caymanon gondolkodtál másik alternatívaként!

Boxstert meg vegyél a csajodnak.

Így igazságos.

Az a Tech Art tényleg qrva dögös...

2011. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja! A Cayman valóban kimaradt, holott az "A" tökéletes autó. Kupé, jellegzetes sziluett és középmotor.
2011. ápr. 27. 07:36
 8/12 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 29. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a kép jó. Főleg a jobb oldai 911. :D

Egyébként tökéletes autó nincs, mindenkinek más jön be. A középmotoros is másképp viselkedik, meg a farmotoros is. Tulajdonképpen a klasszikus Porsche elrendezésben farmotor van: középmotorral lehet hogy jobban irányítható és kiszámíthatóbb, csak olyan kiábrándító ötlet, mint egy elsőkerékhajtású BMW. :D

2011. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Tulajdonképpen a klasszikus Porsche elrendezésben farmotor van"


Öő, tulajdonképpen az igazi régi klasszikus Porsche elrendezésben KÖZÉPmotor van.

[link]


Én minden sportkocsi Porschét szeretek, pont az ilyen "csakakilenctizenegyesazigaziporse" sztereotípia ellen küzdök. A Cayenne és a Panamera nem illik a képbe, de a többi igen. Ez a fujolás ment régen a 924 944 típusokra is. Nekem a legjobban az tetszett régen, amikor 924-esem volt (nagyon sok éve), hogy sokan lefikázták és óriási "szak"véleményeket puffogtattak. Azt amikor visszakérdeztem, hogy "miért, hát neked milyen Porschéd van?" és a válasz az volt, hogy "semmilyen", akkor mondtam is, hogy "jó van öcsém, menjé' haza oszt mecsboxozzá'"

2011. ápr. 30. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!