Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebbe a csatlakozóba mit kell...

Ebbe a csatlakozóba mit kell kötni? (link)

Figyelt kérdés

A high level input csatlakozóba a fejegységről kell bekötni a kábelt vagy máshonann? vagy egyáltalán be kell kötni?


4db hangszórót szeretnék az ersítőről működtet 2első 2hátsó. A kézi könvybe is meg néztem, de nem értem h oda milyen kábeleket kellene bekötni. Esetleg ha az illető az RCA bementet nem használja akkor helyette oda kellene bekötni a vezetékeket?


[link]


2011. ápr. 23. 00:53
 1/5 A kérdező kommentje:

A kézikönyv itt el olvasható


[link]

2011. ápr. 23. 00:56
 2/5 anonim válasza:

Először is rossz témakör.


A high level input az BEMENET az erősítőn, már erősített jelek fogadására alkalmas, mint pl. egy rádió hangszóró kimenete.

A hangszórókat az erősítő KIMENETÉRE kötjük, az RCA bemenetre aztán kötheted, ott nem jön ki semmilyen jel.


Lényeg: hangszórót a (SPEAKER)OUTPUT/KIMENET-re, INPUT/BEMENET-re meg amit erősíteni akarsz.

2011. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor oda semmit nem kell kötnöm.
2011. ápr. 23. 01:12
 4/5 anonim válasza:

Az előző vagyok, a komment után láttam az ábrát.


Neked a hangszórókat az 1. ábra szerint kell bekötni.


A bemenet pedig:

-A high level inputba akkor kötsz, ha a fejegység hangszóró kimenetét kötöd rá.

-Az RCA-ba pedig akkor ha erősítetlen jelet kötsz rá

2011. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is sejtettem h valahogy így lesz a dolog, mivel a leírásba A és B típus szerint is belehet kötni a dolgokat. Nekem az RCA-ra van szükségem szóval szerenécsre a kisseb kábelekkel nem kell bíbelődnöm.


Köszi a segítséget.

2011. ápr. 23. 01:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!