Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az egyik ismerősöm véletlenül...

Az egyik ismerősöm véletlenül megkoccolt egy autót hátulról?

Figyelt kérdés
Azt mondta szemmel látható sérülés nem keletkezett és töréshangot se hallott!Persze elhajtott a helyszínről!Ez egy lakótelep kellős közepén történt, úgy hogy sebességbe hagyta és ráindított!Erre az autó ugrott kettőt előre és picit, de tényleg csak egészen kicsit nyomott az előtte álló plexi farrészébe!Szemmel látható kár, sérülés nem keletkezett egyik autóba se!Na mi a véleményetek?
2011. ápr. 21. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
büszke lehet magára!
2011. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt,hogy te voltál és elmentél

Amugy nem történt törés ennyi rugalmassága van a lökhárítóknak

2011. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én voltam hanem az egyik ismerősöm!Mi olyan hihetetlen rajta?
2011. ápr. 21. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Véleményem az, hogy legközelebb mielőtt beindítja a motort, tapossa be a padlóig a kuplungot, ezzel elkerülhető, hogy az autó megugrik indításkor. A kéziféket pedig akkor engedje ki csak ha már a motor jár és el akar indulni.

Ja, és lehetőleg a közelébe se menjen jó darabig annak a lakótelepnek azzal az autóval. :D

2011. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tuti valaki látta,és be fogja jelenteni.

És az is tuti,h te voltál.

Számíts arra,h vki megkeres, egyik havarom is járt így,nem úszta meg......

Majd megkapod a büntetésed!!!!

2011. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentező köszi a biztató szavakat de még egyszer utoljára elmondanám , hogy nem én voltam hanem egy ismerősöm most az lehet testvér vagy társ is úgyhogy ne itélkedj mert ha én lettem volna úgy írtam volna!Mitől félnék?De nem én voltam!Csak az a személy aki volt nem nagyon foglalkozik vele jobban idegesít engem mint őt!
2011. ápr. 21. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szaralak "ismerősei" vannak a kérdezőnek remélem látta valaki az esetet és nem ússza meg az elkövető:D
2011. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miénket is meghúzta vmi faszparaszt...
2011. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!