Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a peugeot looxor...

Mokkacsino kérdése:

Szerintetek a peugeot looxor 50cc megfelelő lenne nekem? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Üdv. Szeretnék egy kismotort venni. Az első motorom lenne, szóval kezdő vagyok ezen a téren. Arra kellene csak, hogy munkába járjak kb. 10 -13km-re így tavasz és nyár időszakban. Nem vagyok az a korosztály aki a kamasz tuning verdákkal szeretne döngetni.

Használtan egy 8 éves looxort tudnék venni viszonylag jó áron. Szerintetek megvegyem?


2011. ápr. 11. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és még jókarba van,akkor igen ,hiszen a munka az első dolog ,ha azzal akarsz járni dolgozni,még spórolhatsz is amellett.
2011. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek olyan volt, csak a 100ccm-es változat.

Jó benne, hogy nagyok a kerekei, ezzel a jó magyar utakon nem tűnsz el a kátyúban, a fékek jól fognak, de kár, hogy nem tettek hátulra is tárcsát , mint a nagyobb testvérénél.

Viszont az elektronikája...

2011. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok ,hogy francia...
2011. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!