Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék rózsaszín vagy...

Hol tudnék rózsaszín vagy valamilyen nőiesebb bukósisakot venni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy robogót és szeretnék egy kicsit lányosabb bukósisakot mindenképpen felhajthatósat. Légyszi segítsetek előre is köszi (:
2011. ápr. 9. 23:01
 1/6 anonim válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz? Elég csajos?

2011. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább teljesen zárt bukót keress, ha elesel akkor szétvered az álladat, a plexi szanaszét törik és beleállhat az arcodba.
2011. ápr. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bukósisak unisex, nem igazán van olyan hogy férfi vagy női.
2011. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Uniszex a fenét :) Csak a praktikum és a biztonság megkövetel egy viszonylag behatárolt formavilágot. Színekkel, mintákkal igenis lehet csajossá vagy épp nagyon machová, esetleg sportossá, elegánssá tenni egy bukót.

Persze az igaz, hoy senki sem szól be egy kislánynak, ha fekete/szürke/fehér/kék/zöld/krm sisakot hord, de azt a rzsaszínt, amit linkeltem, azt nehezen tudom elképzelni egy nagybajuszú easyrideren vagy ey keménytökű streetraceren :)

2011. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Zárt sisak, nőies (kicsi gésa) kivitelben :)


[link]


Egy ilyennel én (csúf kopasz férfiként) nem égetném magam.

2011. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül is az nem lényeg, hogy mennyit véd ha mondjuk nem adja meg neked valaki a jobbkéz szabályt és beledurransz oldalról az autóba....
2011. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!