Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es nissan almeram van,1.4...

1999-es nissan almeram van,1.4 gx típus. Sosem volt teljesen üres a tank, és e miatt nem tudom hány literes. Tudtam már rátankolni 40-43 litert. Mekkora a tankja pontosan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 20:53
 1/5 T5- ***** válasza:
50 liter nedű befogadására képes.
2011. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van(2000 1.4 GX), egyszer sikerült 49.7 litert tankolni, azthiszem görögországból hazaérve, három deci még maradt benne.:D


Igen 50 literes. Érdeklődnék, hogy első tulaj vagy-e? Illetve, hogy milyen állapotban van az autó? Mennyire kellett szervizelni?


Mert nekünk 145e kilométer van benne és idáig csak 3darab izzót cseréltünk benne, nameg olajat, és ablaktörlő gumit.

Kíváncsi vagyok, hogy csak mi fogtunk ki egy jót vagy általában ilyenek volt az anno japán nissanok.

2011. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. én a 3. gazdája vagyok, különösebb baja nem volt a 4 év alatt csak ami kopó alkatrész. pl.:4 db fékpofa,2db hátsó lengés csill., 1 db balos lengőkar( a talpast vagy a szilentet kellett cserélni és sajnos azt azzal együtt lehet kapni állítólag). a motor remek a váltó még jobb, nagyon elégedett vagyok vele! csak az a baj hogy én törötten vettem, igaz haver kasznistól és láttam hogy milyen melót csináltak rajta. szépen összerakták. kopog kicsit az eleje a nagy kátyúkban, amióta nálam van, de nem jövünk rá hogy mi, 4 éve ugyan úgy nem lett rosszabb. a lényeg hogy nem kellett még amiatt szereltetnem hogy itt folyik, meg ott rángat. se elektromos hiba. ha tehetném vennék még 1 ilyet újan. jók a japán autók.
2011. ápr. 8. 18:34
 4/5 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy vásárlás után volt a lengőkar csere + a fékpofa. próbálom kímélni. ha újan kapnék egy ilyet biztos hogy 20 évig vigyáznék rá.
2011. ápr. 8. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos:) Csak sajnos már nem japánban gyárják, pedig nagyon jó autókat szereltek. A váltója tényleg egy álom:D
2011. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!