Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye a Vw...

Kinek mi a véleménye a Vw Golf 2-ről? Normális válaszokat légyszíves

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Golfon tanultam vezetni,elnyűhetetlen konstrukció,de én biztos 3-ast v. 4-es golfot vennék.De ha anyegin nem engedi,jó a 2 is:)
2011. ápr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öreg konstrukció már, a dízelekkel sok a nyűg a benzines sokat eszik, és mindig van valami gondja, az igaz, hogy sok az alkatrész és nem is drága, de ha megbízható autót keresel, akkor keress tovább.
2011. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Golf 3 gyenge motorral van olcsón, 4-es drága. 2-300 körül milyen megbízható autó van?
2011. ápr. 7. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
II és a III-as golf is megbízható csak olyat kell keresni ami karban volt tartva. suzuki is megbízható bár egyesek szerint nem autó(nem tudom hogy te minek tartod).én 3as golf 1.9 tdi-t vennék a helyedbe. erös keveset eszik és ha elromlik annyiba kerül a csináltatása mint egy hasonlo kategóriáju autóhoz mert sok van belőle.de ha ennyiért csak II-es gofot talász ami jó állapotú akkor inkább azt mert jobb egy 2-es jo állapotban mint egy 3-as leharcolva.
2011. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mennyit fogyaszt normál használat mellett városba és városon kívűl a kettes golf? és ha nyomod neki mennyit képes megenni?

2011. ápr. 8. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Golf 1 TD volt,nagyon jó kis gép. Ha Diesel Golf 2 akarsz venni akkor GTD vagy TD-vegyél.4.5-5 literrel eljársz velük!!Ha tolod neki a városba,akkor olyan 6 liter nagyon max!De az alkatrész is olcsó hozzá,saját magad meg tudod csinálni ha értesz hozzá.Én Volkswagen párti vagyok,nekem az volt,az is van,az is lesz :)
2011. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a GTD és a TD között?
2011. ápr. 11. 14:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen betegségei vannak a 2 Golfoknak? (Ha kinéztem egyet mit nézek meg rajta?) Mennyire szokott rozsdásodni, és hol fordul elő legtöbbet?
2011. ápr. 11. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Hali.GTD meg a TD között nincs nagy különbség.GTD talán erősebb egy picit meg azt hiszem hogy a GTD-be már gyárilag van intercooler.Ezek inkább rozsdásodni szoktak,mert nem 5éves autók:).Nézd meg hogy van-e kartergáza(1 minimálisnak kell lenni)lépj oda neki,nézd meg hogy fűstől-e,ha egy kicsit feketén fűstől akkor az még oké.Alvázát is nézd meg mert lehet hogy az is rozsdás,illetve:küszöböket,sárvédőnél,stb.Szerintem ennyi..
2011. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a segítséget, remélem sikerül kifogni egy aránylag jó állapotút :)
2011. ápr. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!