Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell ezt a gumiabroncsot...

Kell ezt a gumiabroncsot cserélni vagy még kibír egy szezont?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 4. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látom de szerintem a bütykökig le van kopva. Ha a rendőr nem ellenőrzi le egy igazoltatásnál akkor jó lessz ez még jövőre is.
2011. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én az oldalfalon a repedések miatt aggódom. Nem nagyok, hajszálrepedések.
2011. ápr. 4. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzok miatt ne agódj az enyémen sokkal dúrvább
2011. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a gumin a DOT számot, az elárulja mikor készítették (a 4 számból az első 2 jelenti azt, hogy melyik héten, a második 2, hogy melyik évben). Ha 5-6 évnél öregebb, akkor már - a futófelület állapotától függetlenül - csereérett lehet. A gumi ugyanis öregszik, megkeményedik, elveszti rugalmasságát és repedezni kezd, mint az látható a képen is. Bár ez még szerintem is jó - egy szezonra biztosan.
2011. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az van rajta: DOT T7BX AM H

Mikor készült vajon? :-)

2011. ápr. 4. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A gumi egyik oldalán lesz egy kis keretben a 4 szám. 2000 óta kötelező feltűntetni.
2011. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a gumi elég szépen el van kopva és öregedve. Most ne attól parázz, hogy a rendőr igazoltatásnál nem-e büntet meg, hanem amiatt, hogy nem-e okozol balesetet, az Isten áldjon meg! Az ilyen állapotu gumi hajlamos a csúszásra és a féktáv is baromira megnőhet! Tapasztalatból mondom. Helyedben lecserélném, nehogy ez a szezon legyen számodra az utolsó!
2011. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!