Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú volt az első...

Milyen márkájú volt az első autód?

Figyelt kérdés

Vagy ha épp a mostani az első, az milyen márkájú?


Milyen előnyei voltak (vannak)? Melyek a hátrányai?


Kort és nemet is, ha kérhetem...

Köszönöm.


2011. ápr. 3. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

wartburg 1.3 DeLuxe


Előnye: Se szervó, se fékrásegítő, se semmi elektronika ami beleszól a vezetésbe, és viszonylag nagy, a futóműve botrányos tehát nagy odafigyelés kell hogy nagyobb tempónál úton tartsad. Tehát egy igazi nyers autó, és ha olyanon megtanulsz vezetni akkor mindenen tudsz utána, és a tetőablakot imádtam benne nyáron. Kb a fél tetőt el tudtad húzni.


Hátránya az az ülésmagasság volt amit nagyon elszúrtak, minden döccenőnél bevágtam a fejem a tetőbe ha nem húzom össze magam, és az az iszonyatos menetzaj ami van a kocsiba az nagyon irritáló. A kesztyűtartót nem nagyon kell pakolni mert egy kicsit nagyobb súlytól már leszakadt, a szervóba nagyon meg kell kapaszkodni, és a fék nagyon gyengusz.


Akkor voltam 17 most 19 de már másik autóval mászkálok.


19/f

2011. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem autó, egy Babetta 207.100-asom van. Előny: megbízható, fél óra alatt szétkapom és egy óra alatt össszteszem, keveset eszik, kivisz a világból is:D


Hátrányok: Nem jó az első teleszkóp, szétrázza a kezem, 3-4 órát ha megyek, akkor túlmelegszik, amíg eredeti karbi volt rajta addig viszonylag gyakran kellett tisztítanom, az új karbin /Dellortó sha 12-14/ nincs bekötve a szivató, és amíg hideg sokat kell tekerni, hogy beugorjon:S


Szíveen vennék újra.


14/F

2011. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

hát,most én éppen egy jawa 207.500assal mászkálok(1983 16"os kis kerekű)


előnyei?

-egyszerű motor,3féle szerszámmal szét lehet szedni...

-fogyasztása(mondjuk én kihoztam belőle elég érdekes fogyasztást..)

Hátrányai:

-Karburátor,ráhuzom a gázt vissza ugrik a szivató nem olyan mint a simsoné vagy az mz-é

-lassú(tartosan 35km/h)

-Kondezátor eléggé hajlamos túl melegedni(várok vele 5percet aztán megy)

-35körül eléggé rezeg a motor a magas fordulat miatt

2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy babetta 207.100 az első motorom nem rég vettem de már van mellé mégegy ezt fél óra alatt teljesen szétszedtem megbízható gép -10c-ba két rugásra indul karbi folyik kicsit(jikov) igen a sebesége nem valami nagy de nem is nagy utakra tervezték én megvagyok vele elégedve
2011. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Trabant megbízható,igénytelen viccnek tűnik de kényelmesebb mint a Suzuki.Nem tudom mitől de halkabb volt mint a többi.
2011. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
20-42, 20-56: Sok lejtőt:DD
2011. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tsz-tag válasza:
100%
2003 nissan micra...még most is használom :) bárhol elmegy és dinamikus:) bár én valamiért nem érzem az anyémnek...akárhányszor beleülök nem érzem jól magam benne...de jó futómű, halk motor, tipikus városi kisaut, parkolni könnyü...ha meg fater autóját nézem( 2001 volvo s60, 170Le) amit ugyanakkor vezettem először kb mint a micrát.a volvonak az előnye, jóval nagyob biztonság érzet, elég sok erő pályára is, kényelmes, ugyancsak kiváló futómű:) ennyit tudnék mondani
2011. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 tsz-tag válasza:
100%
jah amugy férfi 20
2011. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

Opel astra f 1.6 1999

Átlagnál kevesebbet eszik és viszonylag jól megy.

Kicsit rozsdásodik.

18/F

2011. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Skoda 120l mintha szervós lenne:) hátsókerekes, farmotoros, de ez fűtésnél há rány. Kis csomagtartó, szerette az olajat, viszont a ladánál a trabinál és a varnyúnál szerintem szebb.

F/29

2011. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!