Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon szeretnék venni 200e...

Nagyon szeretnék venni 200e ft körül Yamaha Aeroxot ami nem öreg és jó állapotban van, tuning mentes de seholsem találok :S Merre keressek?

Figyelt kérdés

Konkrét motorrol is jöhet link!!

Hálás lennék, Köszönöm!!!


2011. márc. 31. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Eladó autok-motorok.hu
2011. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia nekem van egy Yamaha Aerox Email címem cooltv@totalcar.hu
2011. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem malaguti f12-et válassz vagy aprilia sr-t. nekem sr-em van, nagyon otthagyja az apriliat. :DD újjonnan lett véve mind a kettő (kivéve a malaguti) szóval biztos h nem tuningolt. :D


bocs ha nem érdekel másmilyen motor

2011. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgyértem a yamahát hagyja ott nagyon
2011. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt SR-em tuning kipufogóval , és egy alap aerox lehagyta 1kM -en + az aerox kevesebbet eszik :) Ettől függetlenül ha egy 5éves vagy annál fiatalabb SR-t felajánlanak ami jó állapotban van az is érdekel. Ja, az sr totálkár lett én meg megusztam lábtöréssel meg bordatöréssel.

Malaguti F12 azért nem érdekel mert haveromank olyan van...és nem egy szar agyonhasznált hanem 2éves Phantom és nagyon szar :D

2011. ápr. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!