Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy simson-nal megállít a...

Ha egy simson-nal megállít a rendőr mit csinálhat?

Figyelt kérdés

a motor tip-top, biztosítás van, bukósisak, mellény, első seg.doboz,(izzók?), normális vezetés, csak jogsi nincs.

2 faluval odébb szeretnék menni.

és netalán megállít félúton mit csinálhat?


2011. márc. 30. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
menjél biciklivel :)
2011. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mikor fogjátok felfogni hogy a jogsi nem azért van, hogy ne kapj büntetést, hanem mert azzal bizonyítod hogy megtanították veled a KRESZ-t!

Attól hogy van motorod, és megtalálod rajta a gázt meg a féket, nem azt jelenti hogy tudsz motorozni!

2011. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy mikor fogjátok fel, hogy a kérdésre válaszoljatok.

és amúgy a kersztis tudom amennyire kell

2011. márc. 31. 14:23
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Leírni se tudod, és kíváncsi lennék átmennél-e egy vizsgafeladatsoron, mert én nem vagyok ebben biztos..

Mindenki azt hiszi hogy tudja, közben meg balesetet okoztok, és szüleitek meg sírnak hogy elütöttek mert idióta vagy...

2011. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
sajnálom. nem vennék mérget erre.
2011. márc. 31. 16:07
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem ertem a valaszolokat miert nem tudnak normalisan, a kerdesre valaszolni.

Ti is voltatok fiatalok b@sszus, le merem fogadni, hogy Nektet is meg voltak a hasonlo dalgaitok.

En sem vagyok kivetel, 14 eves korom ota van motorom, de elöször jogsim, csak 19 evesen lett.

2011. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani. Engem azért felelősségre neveltek, soha a kurv@ életbe nem vezettem semmit jogsi nélkül.
2011. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%

Utolsónál a pont.

Nem véletlenül találték ki a Jogosítványt.


Lehet, hogy tudod kezelni a motort, de mi van akkor ha Marika néni kisétál eléd a 2. faluba te meg kettévágod a Simoddal....mert esetleg nincs meg a kellő rutinod, tapasztalatod.


A rendőrt rohadtul nem fogja érdekelni, hogy "dehát én tudok motorozni he"

Tedd le a jogosítványt, tanulj egy kis felelősséget, aztán jaszkarizhatsz felőlem a 3. faluig is.

2011. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
9%
jólirják a többiek...a jogsi nem dísznek van ..inkáb fogadd meg a tanácsokat minthogy kritizálod hogy a kérdésre válaszoljanak..és egyébként ha tudod h mit kell csinálni a stop táblánál meg tudod menyivel szabad menni M kat. motorral az még közel se azt jelenti hogy tudod a kreszt
2011. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
...
2011. ápr. 1. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!