Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadszorra sikerült a...

Hányadszorra sikerült a rutinvizsga nektek?

Figyelt kérdés
A kötelezők tök jól mentek,meg a saroktolatás is,amit kihúztam..erre azért megbuktat,mert saroktolatásnál nem néztem hátra..pedig tök szépen egyenesen betolattam,meg minden..és végig az út szélén az útpadkát néztem,hogy minden ok legyen..és erre megbuktam..nagyon elkeseredtem..mert ez már a második bukásom..az elsőnél meg a begyorsítós feladat után tolattam ki,és egyenesbe volta kocsi meg minden,néztem a visszapillantókat,és nem néztem hátra.. és nem is bosszantana ,ha nem kéne megint egy csomót kiadnom.. egy pótóra 6000 ft..:S más is volt már így?
2011. márc. 30. 11:31
 1/10 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
1.
2011. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem a rutin elsőre sikerült.
2011. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőre, figyelj oda jobban
2011. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
annyira bosszant,hogy hihetetlen.. 100%an koncentráltam,hogy jó legyen a saroktolatás meg minden.. erre megint ilyen kis sz*rral elcseszem:S és tök rossz,mert megint csomót fizethetek..
2011. márc. 30. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy ketszer buksz, hanem hogy ketszer UGYANAZ a hibad.

Arra nezz amerre mesz, ez ilyen egyszeru!

Jo, rendben, tudod hogy ez egy rutinpalya, es nem is erted minek hatranezni, amikor a szegelyre stb figyelsz a tukorbol. Azert, mert amikor majd "elesben" csinalsz hasonlot, akkor szazszor fontosabb hogy ne csapj el senkit, hogy ne kolbaszoljon arra egy gyerek pl az autod mogott, esetleg nincs e egy bazinagy oszlop utkozben, mint az hogy hany centi a szegely.

2011. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van:)jogos
2011. márc. 30. 15:27
 7/10 St.Germain ***** válasza:

Mind 3 jogsinál elsőre lett meg minden. Eddig tartott a hencegés :D


Értelmetlen bukás volt, az is hülyeség, hogy forgolódni kell, a mai autók elég jól körbe vannak tükrözve (tudom nem mindenki fog max 6-7 éves autót vezetni), nehéz többet látni hátrafordulással, mint tükörből. Jó lenne ha kicsit ésszerűbbé tennék már a vizsgák lebonyolítását, illetve a feladatokat is kisit átgondolnák végre.


Amúgy kétszer ugyanabba belelépni tényleg gáz. Sajnos ez ma még ilyen (szinte ugyanaz, mit 30 évvel ezelőtt), oda kell figyelni.

2011. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most rutinozok 1.-nek de te "jobb" helyzetben vagy. 6000/ 2 óra? Nekem 6400/2 óra. Nem az a 200 ft óránként...de 30x 200 ft na az már...de ha valaki jogsit akar akkor ezt ki kell fizetni... remélem sikerül a következő vizsgád :) Rem. nekem is :)
2011. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne is mond..rengeteg pénzt elkérnek..nekem most megint bekell fizetnem kb 20000 ft-ot,és azért ez nem kevés.. és az a legbosszantobb,hogy egy darab hátranézésen buktam meg.. de hát ez van..remélem sikerül mostmár,mert ha nem tuti abbahagyom,nagypapám fizeti a jogsimat,de nem készitettem fel arra hogy kb plusz 70et kikell fizetnie..:D:S és még van egy 35ezres részletem+eü vizsga ami 20ezer+városi forgalmi díj11ezer+lehet még plusz órát is kell vennem városi elött..jah meg az,hogy az oktatóm autójával vizsgázom az 3ezer..
2011. márc. 30. 19:35
 10/10 A kérdező kommentje:
ja,és neked is egy kalappal:)
2011. márc. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!