Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa b-men szeretnék...

Csiby009 kérdése:

Opel corsa b-men szeretnék felnit cseréni.4x100 r14 185/60 as gumik ez jó lenne rá?

Figyelt kérdés
alapból ugye 13 as van rajta és ilyen virsli gumi
2011. márc. 29. 14:04
1 2
 11/14 T5- ***** válasza:
Hát, jó dolog a nagy kerék, a peres gumikkal, nem nyúlik úgy el kanyarban, szóval direktebb vele, szép is, gyárban GSi Astrák alá ezeket pakolgatták, de szerintem a kis literes Corsa alá nem feltétlenül kell. Így is nagyobb a 14"-os mint a gyári Corsa kerekek. Én nem mondom, hogy ne rakd alá, mert én is alá raknám, mondjuk ez a +1 liter elég szubjekív dolog, szerintem nem a nagy keréken mennek el a literek 100km-en. Viszont azzal számolj, hogy kényelmetlenebb, dübögősebb lesz vele mindenképpen. Meg sérülékenyebb is. Talán egy nagyon kicsit lomhább is. A döntés a Te kezedben van. Meg nem akarok más zsebében túrkálni, de ha jól gondolom alu kereket akarsz venni, és a nagyobb méret ugyanabból drágább szokott lenni.
2011. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen igen pont leírod amiért nem akarok 15öst venni! nem is fogok kivárok a tökéletesen 14 esre, de akor a 180/60as gumi az pont jó így ugye? (vagy 185?)

de iszonyat nehéz szép 5 küllőset jó áron gumival találni sajnos... amúgy egy ilyen kis ezres corsának mi az átlag fogyija,meg tudod ezt mondani? :) teljesen normál menetben. amit én tudok sok embertől

országút:4,7 város 6-7 átlag 5, 5,5

2011. márc. 30. 19:51
 13/14 T5- ***** válasza:

Maradjunk a 185/60-as méretnél. Sajnos a fogyasztásra nem tudok mit mondani, megmegmondom őszintén, hogy nem is nagyon szeretek, mert rengeteg mindentől függ. A gyáriak sokszor kegyes(?) hazugsággal közölnek adatokat. Én az általad írt adatokat, igencsak kedvezőnek tartom, de ezzel a motorral és modellel nincs tapasztalatom.


Felni. Nem csak nehéz jó árban találni, de amikre gumi is van húzva azok elég kopttak szoktak lenni. Mármint az abroncsok. Én ezt tapasztalom. Én is hasonló cipőben járok, csak én peremes felnit akarok venni. ATS Cup, vagy valami hasonlót.

Hát, sok szerencsét hozzá, nem fogjuk legalább egymás elől elvinni. :-)

2011. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
na ez biztos. és nagyon köszönöm az eddigi segítséget..!!
2011. márc. 31. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!