Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel vezethetnék itthon?

Ezzel vezethetnék itthon?

Figyelt kérdés

Németországban tettem le a jogsit, 17 évesen. Kaptam egy ilyen papírt, ezzel kint vezethetek, 18 évesen kapom meg a kártya jogsit..

Ha egy ilyennel megállít a rendőr itthon,

1, Tud e majd németül, és ha nem, érvénytelennek veszi e?

2, Ha német személyivel igazolom, hogy tényleg az enyém(azonos adatok)?


Szerintetek mennyire veszik komolyan itthon?

Kép:

[link]


2011. márc. 26. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért megkopott a német tudásom, ami amúgy se volt túl fényes, de itt nem arról van szó, hogy csak olyan kísérővel vezethetsz akinek már nem próbajogosítványa van?
2011. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Stempli van rajta, szal el kéne fogadniuk.
2011. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első:

De, arról van szó, de most csak elméletbe kérdem, hogy ha megállítana a rendőr, mit csinálna?

2011. márc. 26. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:

nem vezethetsz vele


arra esély nincsen, hogy a rendőr tud németül :D de egyébként se vezethetsz vele


ez egy darab papír, már megbocsáss, ilyet én is nyomtatok akármikor

2011. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a vényképen nem látszik, de van egy ilyen nyomata a papírnak, tehát a fényhez tartva látszik ,hogy eredeti.

Nem szándékoztam vele vezetni, csak kérdeztem, hogy Ha mégis mennék vele és megállítana a rendőr, mit mondana? :)

2011. márc. 26. 15:44
 6/8 A kérdező kommentje:
*fényképen
2011. márc. 26. 15:45
 7/8 anonim válasza:

Nem szándékoztam vele vezetni, csak kérdeztem, hogy Ha mégis mennék vele és megállítana a rendőr, mit mondana? :)

Személyit, Jogosítványt, forgalmit (:

2011. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a rendor hulye, de azzal tisztaban van hogy milyen egy szabvanyos EUs jogositvany. Ugyhogy jogositvany nelkuli vezetesert menne a feljelentes kozuti veszelyeztetes cimmel.

Tudjak azok, hidd el, francia rendor allitott mar meg es gond nelkul elbant a magyar jogsival.

Amugy meg az ilyen igazolasok csak belfoldon jogositanak vezetni, kulfoldon semmi esetre sem, ha EU ha nem EU.

Franciaknal peldaul amig az igazi forgalmi nem jon meg, egy igazolast adnak amivel csak Franciaorszag teruleten lehet vezetni.

2011. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!