Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be mernél vállalni 25 km-es...

Be mernél vállalni 25 km-es távot 50-es robogóval? Esetleg te napi szinten teszel meg ennyit vagy többet segédmotorral?

Figyelt kérdés

Ha jó idő lesz akkor elmennék egy haveromhoz aki tőlünk 25km-re lakik. Robogóval szeretnék menni mert olcsóbban jön ki mint a buszozás.

10km-es távot szoktam megtenni robogóval, ebből 5km-t lakott területen kívül. Ott semmi gond nincs, szinte teljesen egyenes az út és széles is.

A 25km-es úton 7,ill 5 km-t kellene mennem lakott területen kívül és max 70-el tudok menni.

A szerencse hogy van arra elkerülő út is, remélem azon mennek a kamionok nem a régin. Kicsit parázok hogy lesodornak az útról mert elég kanyargós és az autósok minimum 90-el mennek én meg max 70-el.


2011. márc. 19. 20:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pff. 25km az semmi. 2 éve mikor volt simsonom akkor egy motorozás alatt mentem minimum 40et. 25km az v 20perc. Nemkell parázni a kocsiktól se kamiokoktól sem annyira bár nekem volt 2x is olyan h ez csak egy kis segédmotoros p*cs akkor még ezt a kocsit beelőzzük és nekem lekellett mennem a sz*r kavicsos padkára.
2011. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!