Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson probléma tanácsokra...

Simson probléma tanácsokra vagyok kiváncsi valami nem müködik tökéletesen miért? ( többi lentt)

Figyelt kérdés
vettem egy simson star motort pöcre indul és egész nap elketyegne de amikor elindulok 1 kihuzatom oké 2 huzatom huzatom és egyszer csak elkezd fuladni a 3 -ban is ez a helyzet nem tudok vele csak nagyon lassan gyorsítani és ekkor is csak 30 max 40 ig mert máskülönben lefulad olyan mint ha nem kapna benzint a motorrba vettem megszakitót remélve hogy az segít de nem a karburátort már 1000x levettem hogy hátha a benzin szint nem jó és állitgattam a szikra szép álló helyzetben pörög szépen alapjárat is tökéletes de ha elindulok vele 1-ben nem veszem még észre mert hamar jön a 2-es itt ha huzatom akkor jön a probléma... amit az előbb ecseteltem ! Kompresszió van szimeringek jók (gondolom mivel akkor alapjárat sem lenne) a motoron nincs trafó meg kondenzátor de nem tudom miért és hogy mert gyből jön a gyujtásrészből a gyertyához gyárilag lehet igy mert nem látom nyomát másnak és a szikra is szép kék.. tétlen vagyok ötletek?
2011. márc. 16. 18:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
tomika95 lehet igazad volt mert vettem 72 fuvókát a tüt a legalsó előttibe tettem és sokkal jobb lett de még nem tökéletes mert ha tovább huzatom 2.ben vagy 3 masban a végefelé kezd elgyengülni..
2011. márc. 17. 18:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért kezd elgyengülni, mert kb. 5500-nél leadja a maxot, onnan már csak túlforog. Értelmetlen addig pörgetni.
2011. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!