Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek azok az autók amelyek...

Melyek azok az autók amelyek a legjobb vezetési élvényt nyújtanak? Akár régi akár új autórol legyen szó.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt neked kell megtapasztalnod.

Sokan a régi BMW-kre esküsznek, olyanhoz még nem volt szerencsém. A mai autók közül a Mazda 3 és a Honda Accord volt nekem kiemelkedő, de nagy élmény volt egyszer egy Favoritot is vezetni. Ha a közvetlenséget, nagyobb erőt igénylő kezelőszerveket szereted, régebbi autót keress.

2011. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én imádtam a passatot vezetni, automata volt, erős motorral, 2008-as.(sajna már nem vezethetem)
2011. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát számomra a vezetési élmény ott kezdődik, hogy hátsókerékhajtás, pörgős motor. Szóval BMW e30, Lada. Régebbi hátulhajtós japcsi driftkocsik is tuti bejönnének, de olyanhoz sajna még nemvolt szerencsém:(
2011. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valóban, a Passat sem volt rossz, én is 2008-ban vezettem. De az automatát én nem tudom élvezni :) Pedig vezettem már A8 4.2 FSI-t is. Az automata miatt nem tetszett.

Jaj, még egy eszembe jutott. Régi Lexus IS200, nagyon finom autó az is, sorhatos, kéziváltó. Talán olyan lehet egy BMW is :)

2011. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem élmény volt vezetni nagybátyámék Vectra kombiját. 2000 ccm, turbódízel, benn ülve kényelmes volt, jól gyorsult, szerettem. Nemrég vezethettem az 1,6-os IV Golf autójukat is. Teljesen más érzés volt, de ez is jó volt, azonban inkább a Vectra tetszett jobban. Nekem a csúcs a vezetési élményben eddig egy Toyota Hiace 2,5 turbódízeles volt. Hat személlyel, padlótól plafonig csomagokkal hátul + a harmadik üléssoron is csomagokkal úgy gyorsult mint még eddig egy általam vezetett autó soha. Mondjuk a pedáljait kajak rugdosni kellett, főleg a gázt (értsd, nagy erővel taposni), míg pl a IV Golf és a Vectra kombi pedáljai is nagyon érzékenyek voltak.
2011. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alfa 156 GTA, Fiat Coupe 2.0 20VT
2011. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 19 éves F Astrám. Amikor a hatvan ló az ülésbe "passzíroz" padlógáznál...utánozhatatlan érzés. :D
2011. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

valóban ugy az igazi hogyha az ember a saját börén tapasztalja meg csak nincs lehetöségem minden kocsit kiprobálni:(

igen a bmw-röl én is hallottam, hogy a régiek nagy vezetési élményben részesítenek. bár az újakrol(7es) azt olvastam, hogy a rengeteg elektronika teljesen elveszi a vezetöségi élményét(bár ez a sok elektronika nem csak a bmw-re vonatkozik)

2011. márc. 8. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Volvo FH12, de a Fiat Ducato Maxi, és a skoda fabia 1.9TDI is csodás élmény. Minden autót más vezetni, mindegyikben más a jó!
2011. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az E36 Compact M-packet volt az eddigi legjobb vezetési élményem, viszonylag rövid autó és széles, az asszisztenseket ki lehet kapcsolni és a sportfutómű miatt teljesen élvezet vele menni sodrós kanyarokban XD Még igy 40.000km után is be vagyok zsongva amikor kanyargós úton megyek mert nagyon jó érzés :D


Ami még jó volt az az E36 Cabrio M-packet, és egy MX5-ös mazda.

2011. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!