Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok a BMW 650 GS krossz...

Srácok a BMW 650 GS krossz vagy gyorsasági motor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is... BMW F650 GS. És egyik sem. Ez egy túra enuró motor:)
2011. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kb. annyit értek hozzá, mint a pasik a szájfényekhez, de páromnak szeretnék venni motormodellt, akkor ez lesz az. Köszönöm! :)
2011. márc. 7. 18:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi:/ Mázlista a párod:D Nem túra enuró hanem túra enduró:) Ilyen gépe van neki?:)
2011. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Nemtudod h milyen motorja van a párodnak?:O Ezis furi kicsit
2011. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most cserélt motort, de Ő "krosszmotorban utazik", viszont az enduro-t is gyakran hallom a szájából, főleg mikor nyáron hallja a "hangokat". :) Amúgy nem vagyok annyira figyelmetlen, de nekem elég annyi, hogy tudom, van egy krosszmotorja is, hisz ez az ő territóriuma. A robogójának tudom a típusát, mert nekem is olyan van, sőt az autójának is, mert olyan meg apámnak van. :)
2011. márc. 7. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
jólvan na, nem beszólni akartam. Így már megnyugtattál, hogy képben vagy azért.
2011. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az enduro szót hallod a szájából akkor ez nem biztos hogy telitalálat. Ha krosszozik akkor valószínű hogy ha enduroról beszél akkor nem erre a motorra gondol:)Az enduro motorok is úgy néznek ki mint a krossz, csak a motorjában meg a felfüggesztésben vannak különbségek:) Enduro motor pl a yamaha WR 400:)
2011. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PT-Daniel ***** válasza:

Hosszu tradicioja van a GS motoroknak.


A betük jelentese:

G = Gelände (terep)

S = Straße (ut)


Tehat leginkabb a turaenduronak felel meg.


Tehat egy olyan motornemröl van szo, amely kepes terepen es utakon közlekedni. Ezen belül termeszetesen vannak elteresek, hogy melyik inkabb mire hasznalhato jobban.

2011. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hm, na de mégiscsak túramotor. :) Azért voltam amúgy gondban, mert megláttam ezt a modellt, pont a kedvenc színében, jó árban, és az eleje laikus szemmel olyan, mint egy krosszmotoré, bár ez utóbbinak a hátulja is légiesebb, és nem is olyan vaskos, de azért remélem örülni fog... Krosszból csak kisebbet és komolytalanabbat találtam. :)
2011. márc. 7. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj én motoros fejjel gondolkodva azt mondom hogy ha motor modellt kapnék tök mindegy hogy milyen a lényeg hogy motor legyen:D Nőnapra kapja? xD
2011. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!