Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féknél probléma ez? Most lett...

Féknél probléma ez? Most lett csináltatva!

Figyelt kérdés
Opel Astra F-ről van szó. Fékfőhengert és két első fékcsövet cseréltek benne, és úgy fékezek hogy kicsit beljebb kell nyomni a pedált hogy fogjon is. Viszont ha áll a motor vagy csak jár akkor felkeményedik két-három "pumpálásra". A hangja is pumpás. Normális ez vagy harapósabbnak kellene lennie?
2011. márc. 3. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pumpálni kell régen rossz. Valószínű nem légtelenítették le rendesen, vagy kevés benne az olaj. Nézesd meg sürgősen.
2011. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na várjunk!

Ha álló motornál "felkeményedik" jobban mondva nagyon nagy erő kell, hogy benyomd a pedált,az egy természetes jelenség-mivel nincs szervórásegítés. Ha rugózik a pedál,akkor viszon levegős a rendszer,és akkor le kell légteleníteni!!!Az, hogy a pedált beljebb kell nyomni,lehet a betétek-tárcsák,pofák-dobok fokozott kopása is...

2011. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha nem megyek vele és úgy fékezek tehát csak megnéztem hogy úgyis jobban be kell-e nyomni a pedált hogy kezdjem érezni hogy fog, akkor többször benyomás-kiengedésre egyre keményebb míg alig tudom benyomni rögtön fékez.
2011. márc. 3. 19:26
 4/5 A kérdező kommentje:
olaj bőven van benne megnéztem. Szóval gond ez így?
2011. márc. 3. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor levegős. Légteleníteni kell mert ez így veszélyes.
2011. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!