Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy eredetvizsga érvényes...

Egy eredetvizsga érvényes 2szeri eladásra? Ismerösöm vesz egy autot, és azt utána eladná nekem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem NEM!
2011. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vok: csak a gépjármükereskedelemben levők egymás közti adásvétele esetén nem kell egyéb esetben mint pl jelen esetben tulajdonváltozásnál kötetelező
2011. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vizsgálat után kapunk egy okmányt ami igazolja a gépjármű eredetét, ez az okmányt is magunkkal kell vinni. Az okmány 60 napig érvényes!

De a kétszeri átírásnak szerintem nincs sok értelme.

2011. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eredetvizsga 60 napig érvényes és csak EGYSZER lehet felhasználni!!!
2011. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát csak sajnos így tudjuk megoldani, mert elöször meg akarom nézni, stb... az autót. és ha meg nem jó, akkor elviszi más
2011. márc. 1. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:

az eredetvizsgát nem csak be kell mutatni átíráskor, hanem rögzítik is a számát, gyakorlatilag elteszik, és kétszer nem használható fel!


Szerintem ezt még megtrükközni sem lehet! De miért nem kerülitek ki az ismerősre való átírást, miért nem rögtön kapásból rád írjátok át? Nem értem.


Ráadásul az átírásnak plusz díja is van az eredetiségen kívül.

2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!