Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AKi vásárolt már itt, vagy...

AKi vásárolt már itt, vagy ismeri ezt a kereskedést, mi róla a véleménye?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm akart náluk venni egy autót. Lement budapestről tatabányára, ahol megbeszélték (mivel tetszett neki az autó), hogy másnap visszamegy és fizeti.

A kereskedő azt mondta oké, félrerakja másnapig az autót.

Másnap a haverom visszament a pénzel, mire közölték, hogy eladták az autót másnak. Gratulálok!

Nem mondom, lehet, hogy én is eladtam volna egy azonnal fizetőnek, de 1, akkor ne ígérjem meg, hogy félrerakom.

2, Mivel volt telefonszám a legkevesebb, hogy odaszólok az ügyfélnek, bocsi eladtam másnak.

2xBp-Tatabánya, oda vissza 250Km feleslegesen.


Személy szerint soha nem vettem és nem veszek kereskedőtől autót, pedig volt jó pár autóm, de hiszek a mondásba, hogy autókereskedőnek akkor higgy, ha ló legel a sírján!

2011. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát ez tényleg nem túl korrekt viselkedés...

Hát... sajnos autót kell vennem és én is szívesebben vennék magánembertől, de az olyan kevés mint égen a csillag :(

2011. febr. 19. 17:55
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy inkább mint a fehér holló :)
2011. febr. 19. 17:57
 4/10 anonim válasza:

Sajnos tényleg ritka, de szerintem megéri várni egy kicsit.

Azért lehet találni.

Milyen autót szeretnél venni?

2011. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

pont egy ilyet:

[link]

:)

ha tudsz, szólj kérlek! :)

2011. febr. 19. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Te tudod, de szerintem ennyi pénzből vehetnél jobb autót is. Vezettem már ilyen autót és nem nyűgözött le.

Rosszul megy, a belső kialakításán látszik az olcsó (mű)anyagok felhasználása.

Értékvesztése is hatalmas. 2005-2006-os Fabiakat 900ezer-1,1M között lehet kapni, 30-40ezer km-rel.

Ha ilyen idősebb is érdekel, megmondom hol.

2011. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


nézegettem még ezt is!


nálunk a munkahelyemen a céges kocsik fábiák és nagyon bírják a gyűrődést. Ez az ami engem nagyon meggyőz és a fogyasztásuk 5-6 között van, ami szintén elég jó!

A régebbi modellnek kisebb a csomagtartója, ezért gondoltam erre.

2011. febr. 19. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem a citrom szimpatikusabb.

C3-at nem vezettem, de Xsara-t sokat. Kényelmes jól vezethető és francia autóhoz képest megbízható.

2011. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ok, köszi! :)

Még gondolkodom...

2011. febr. 20. 11:58
 10/10 anonim válasza:
Ismerem a kereskedést, én ott vettem a kocsimat és semmi gáz nem volt velük. Nekem egy 2005ös Fabiám van, nem versenyautó, de a fogyasztása abszolút tökéletes.
2011. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!