Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw polot szeretnék venni ami...

Vw polot szeretnék venni ami 700. 000ft körül van, van valakinek eladó?

Figyelt kérdés
semmi képpen nem szeretnék kereskedőtől venni mert hallottam róla egyet s mást!
2011. febr. 17. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Neten nézegesd a hírdetéseket, nem tudom van e olyan lehetőség a keresőben hogy kizárja a kereskedőket és csak a tulajdonosoktól hozza az autókat, de ha telón érdeklődsz megkérdezheted konkrétan hogy kereskedéssel beszélsz e. Képesek akkor is kiírni hogy tulajtól, ha a kereskedő adja el (valójában tényleg tulajtól van, csak nem Ő értékesíti). Ha nem boldogulsz kereskedésben is lehet venni normális autót, el kell vinni állapotfelmérésre, sajnos a km-óra tekergetés az nagyon jellemző mindenütt, én magam se tudom hogy tényleg annyit futott e az autóm amennyit mutat az óra, lehet egy picivel többet. Ezért az állapot ellenőrzésre kell maximálisan rámenni, ne egyből költsünk rá az autóvásárlás után, illetve az autókra költeni kell de nem mindegy hogy milyen mértékben.
2011. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T5- ***** válasza:

Hahu!

[link]


Egyébként azt, hogy kereskedő viszonylag könnyen kiszűrheted, ha látod a hirdetésben a "járművek ugyanitt" funkciót. Vagy a képeken látszik, hogy ott áll a kereskedésben, persze ez nem 100%

2011. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!