Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi injektoros autót át...

Központi injektoros autót át lehet-e alakítani karburátorossá?

Figyelt kérdés

Van egy Fiat Tipo 1.4-es injektoros gépsárkányom, amiben egy "kis" beázás miatt az injektor vezérlő gajra ment. Kérdésem az lenne, hogy áttudom-e alakítani karburátorossá?

Mi ennek a költségei?


2011. febr. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Gallyra.

És igen, át lehet, láttam már dupla karburátoros 4A-GE Corollát, tehát biztosan megoldható. A költségről nem tudok nyilatkozni.

2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen nem létezik, de véleményem szerint jobban jársz ha egyszerűen kicseréled a tönkrement alkatrészeket. Ne márkaszervízben kérdezősködj, mert ott biztos horror árakat fognak mondani. Független szervízeket ajánlanám. Alkatrészt meg keress bontottan, persze tudom van benne rizikó, viszont az új ár töredékéért hozzájuthatsz.
2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sz@rrá van égve jó pár vezeték, és eme zárlat hatására a vezérlő is kiégett. Rengeteg munkával járna ezt megcsinálni, ezért gondoltam a karbis megoldásra.

Ahogy láttam, a felfogatás hasonló mint az injektornál; szóval lehet elég lenne csak kicserélnem...Szerintetek?

2011. febr. 16. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

nem ismerem a típust, de nem áll kapcsolatban egymással a befecskendező vezérlése a gyujtással? elnézést, ha hülyeség.

Elméletileg meg lehet oldani, láttam már rá énis példát.

2011. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban áll valamilyen szinten, de ezt a problémát már áthidaltam szerencsére :)
2011. febr. 16. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Technikailag megoldható.Anyagilag felejtsd el.Komolyan.
2011. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!