Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Házilag Öntapadós matrica...

Házilag Öntapadós matrica motorra?

Figyelt kérdés

Szevasztok.

Hallottam olyasmiről, hogy lehet házilag öntapadós matricákat/fóliákat készíteni. Arról kellene pár információ hogy hogyan lehetne megcsinálni.

Azt tudom hogy kell hozzá öntapadós fólia papir féleség.

De mind1 milyen nyomtatóm van? (nekem jelenleg: HPDeskjet 2050 es van)

És jólenne valami leirás is ha lehetne.

Köszönöm előre is.


2011. febr. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajj ne tegyél ilyen vackokat a motorodra, minek sufnituning?
2011. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
áá valami kell...érdekel ez...jól lenne kipróbálni, aztán ha nemtetszik vagy valami, akkor nemteszem rá fel. de érdekelne hogy működne -e
2011. febr. 14. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy kis gond a dologgal. Nyomtatóval csak papíralapú anyagra tudsz dolgozni, az meg leázik hamar. A sokáig tartó, jó matricákhoz műanyag alapú fólia kell, amire az otthoni nyomtatók nem tudnak dolgozni. Ezek viszont nem áznak le.
2011. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Valter6672 ***** válasza:
Én a pleximre csináltam meg kicsibe a nevem, és a rajtszámot. Lehet kinevetsz, de szigszallagból csináltam és jólett. Én is meglepődtem:D úgycsináltam, h kinyomtattam a szöveget ami kell, ráragasztottam a papirva az 5 centi széles piros szigszallagot, utána körbevágtam a betűknél és kész is, már csak lehúztam és ennyi :)
2011. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemhülyeség :D
2011. febr. 16. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!