Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara, Toyota Corolla...

Citroen Xsara, Toyota Corolla vagy Avensis?

Figyelt kérdés

mindhárom kb. hasonló tulajdonságokkal.

1.4 v 1.6 motor

110 LE

max. 120000 futott km-el


Fogyasztás? Karbantartás? stbstb..

Inkább tapasztalatokat irjatok(ha volt)... Ilyen "fuj francia auto" szövegre nem vagyok kiváncsi:S


Előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. febr. 14. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Toyota Avensis, nekünk az van.

KARBANTARTÁS:

-8 éves, semmi gond nem volt azóta vele!(égvilágon semmi, pedig folyamatosan használva van, már 190000Km van benne) FOGYASZTÁSA:

- Nekünk 2.0-s benzin van, 8,5-9 liter között alakul, de ismerősünk Avensise 1.6-os, fogyasztása kb. 7,5-8 liter átlagos használat mellett... és azért amellett megy is rendesen, és megbízható.

KÉNYELEM:

-Hátul is bőven elfér egy termetesebb ember, úgy is, ha az első ülések eléggé hátra vannak engedve. Ülései hosszú úton is kényelmesek. És egy nagyon biztonságos autó.


De a fő erénye a Toyotának, hogy MEGBÍZHATÓ!

Corolla egy alsóbb kategória, motorikusan viszont az is kitűnő! Ráadásul kényelmes is.


Egy Toyota Avensis tulaj.

2011. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ilyen választ vártam:))


és ha mégis lenne vmi baja? alkatrész csere drága? van elég a "piacon"?

2011. febr. 14. 14:40
 3/9 A kérdező kommentje:
de még írhatnának mások is majd , nagyon kéne a segitség:S
2011. febr. 14. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Használtautónál sokkal több minden múlik az autó szervíztörténetén illetve azon hogy mennyire tartotta rendben az előző tulaj mint azon hogy milyen márka milyen típusa. Ha Toyota akkor inkább Avensis, ha pedig Citroen akkor inkább Xsara Picasso. A sima Xsaranak voltak néhány apróbb hibái, például az elülső márkajelzés felső része hajlamos elrepülni nagy sebességnél, meg ilyesmik. Bár a második szériától ezeket elvileg javították, úgyhogy mindenképpen 2000 vagy még inkább 2003 utáni autót válassz.
2011. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Háát Avensist mondanék de azt szerintem túl drágán adják!A citroen xsara az elég gagyi ismerősömtől hallotam!A corolla háát nem tudom!Az a baj hogy nem tudom mennyit szánsz rá!Én körbe néznék a fordnál (fiesta focus) opelnél nekünk opel astra G autónk van nagyon jó!(de nézhetsz corsát vagy astra h-t)
2011. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segitségeket:)

hát nehéz döntés lesz még igyis:SS

2011. febr. 14. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül Avensis.
2011. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

évjárat?!

de toyota!

2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én álmom egy Avensis, csak ajánlani tudom.
2013. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!