Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy fékbetét...

Mennyibe kerül egy fékbetét csere?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt autót(4éves).Emlitette a tulaj hogy a fékbetéteket kicseréltette.Észre vettem.Valami gagyira,mert úgy csikorog,nyikorog hogy h.ülyét kapok tőle.Inkább kicseréltetem gyárira,de nem tudom mennyibe kerülnek kb.
2011. febr. 14. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
én TEXTAR-t javasolnék, fékbetétben az a legjobb szerintem, de nem írtad le, hogy milyen típusú autót vettél. pl audiba lehet 16 ezerért is kapni suzukiba mondjuk 6 ezer, nem tudom pontosan. nekem grande-m van, abba 9 ezer volt a textar.
2011. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, bemész pl a bárdi autóba és megkérdezed, hogy mennyibe kerül, az a legegyszerűbb.
2011. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy első vagy hátsó!Első sokkal drágább!
2011. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt a féktárcsát megnézni, milyen állapotban van, mert ha gáz akkor a tárcsával együtt veheted megint az új betétet
2011. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Minden rendben van az autóval,elég ha csak a fékbetétet cseréltetem.Közben elmentem megkérdezni,és azt mondta az ismerősőm,hogy jó minőségü 9000,ebben benne van a munkadíj is.Egyébként Chevrolet lacettim van.
2011. febr. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!