Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a kamionsofőr élet?

Milyen a kamionsofőr élet?

Figyelt kérdés
Mennyit keres, mennyire élvezetes, hogy kell kezdeni? Megéri? Napi mennyit vezet. Európán belül.
2011. febr. 8. 15:01
1 2
 11/18 omadjoe ***** válasza:
73%

én most a waberersnél dolgozom. hát amit ajánlanak abban amit a kérdező bemásolt, hát igy ebben a formában nem igaz! 8 honapja vagyok a cégnél legtöbb fizum az 260e ft volt, az átlag fizum NEM ÉRI EL a 200e Ft/hot!!!

új autók? AHA. persze! 2-3 éves autok, de nincsenek megfelelően karbantartva. hiba esetén csak tákolnak.

melo idő: 5-6 hét melo, otthon 2, max 3 nap. ja személyauto parkolási lehetőség, na az is megér egy misét! inkább a cég melletti benzinkut. mint a cég "őrzőtt" parkoloja. ami mindig tele van. ponyvás potokrol nem tudok semmit, mert zárt dobozos pottal járok. volt olyan, h. rám akartak verni 1,5 millios kárt, amit egy elözö kolléga csinált a potkocsin. :S amikor oda jelentkeztem volt egy elképzelésem, hogy egy bizonyos szintnél nem lehetnek rosszabbak. hát sikerült alulmulniuk magukat. most 1 honapja vagyok itthon betegen, mert annyira kikészültem tölük idegileg... köszönnyükgyuribácsi! :(


napi vezetési idő 2x4,5 óra, de ezt hetente 2 alkalommal meg lehet hosszabbitani további 1 órával. ez egész europára vonatkozik. (AETR szabály plusz 561/2006/EK rendelet.)


élvezetességröl annyit, h. leginkább csak az utat, autopályát fogod látni. poros parkolokban töltöd a hétvégét. közben sok k.ö..c..sö.g (igen,b.u.z.i.k... homoszexuálisok) verik az ajtodat, h. nem-e akarsz velük szexuális kapcsolatba lépni. hát kösz...


magyarországon nme éri meg kamionozni havi kb.240e ft-ért. külföldön ezért minimum 1400 eurot kapsz.


mi kell hozzá hogy vezethess 40tonnás szerelvényt?

érvényes c+e kategória, GKI, PAV2, digitális sofőr kari (utobbi kettöt a (ex)NKH-nál tudod megszerezni.)

2011. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szép lányok nincsenek csak homokosok?
2011. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 omadjoe ***** válasza:
de vannak lányok is. de azok többsége olyan csunya, hogy az oroszlán is sirva falná fel őket... amugy belgában, és olaszban nagyon sok homokos van...
2011. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:36

Nagyon szépen köszönöm!

2011. febr. 8. 19:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden választ.

Változó hogy mennyit keres meg cégfüggő is. lehet szeretni meg nem szeretni de érdemes meggondolni hogy tényleg szeretnéd-e. Meg hát hamar meglehet unni és nem olyan egyszerű ez mint ahogy 1-2 nagyokos mondja. Nem nagyon éri meg de ha tényleg nincs más akkor egynek jó. Sokat.

2011. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szlovákián lakom apum kamionozik és minden nap otthol van 1400eurót keres
2011. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Igaz nem vok kamion sofőr,de ha játszom az euro truck simulatoron egyszerűen az idegeim is beadják a szolgálatot!Rémes lehet kamionozni,nem is beszélve az engedélyekről!:)
2013. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11-es: az, hogy te a búzákat vonzod, még nem feltétlenül általános probléma. Max a tiéd. Amir a wabirol írsz, az sem igaz. Te csak egy kretén fotelmajom vagy :-)
2022. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!