Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megpadkáztam a kocsim. (kép...

Megpadkáztam a kocsim. (kép lent) Ez esetben elég ha csak veszek egy új nyulványhidat és belehegesztem vagy egy karosszéria lakatosnak elöbb vissza kall húzatni és csak utánna hisszatenni a hidat?

Figyelt kérdés

Körülbelül mennyibe kerülne ez ha szakember csinálná? Az autóval közlekedtem már de a sérülés ellenére nem vettem észre semmit. Lehet, hogy az is közrejátszott, hogy hóban, jégen mentem vele.

[link]


[link]


2011. febr. 7. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugye le van ültetve a kocsid?

20e körül szokott lenni elemeként ennyiből biztosan kilyön.

2011. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi

nincs leültetve a kocsi gyári állapotú(volt eddig)

2011. febr. 7. 17:40
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem ugy is hangozhatna hogy szükséges-e a javítás(futomü visszhúzása) egy ilyen deformáláskor vagy a hiba "elenyészö" és elég csak kicserélni a hidat?
2011. febr. 7. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kicserélni az elemet, de mindenképpen meg kellene nézetni egy szakemberrel. Swift ugye? Legalábbis annak látom.
2011. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja mégegy. Ha van másik ugyanolyan kocsi, akkor mérjétek meg a két oldal távolságát a jón és meglátszik, hogy összehúzta-e.
2011. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi

igen swift

Valamennyire biztos összehúzta mert valaminek engednie kellett. Majd megmérem, hogy mennyit ment össze.

2011. febr. 7. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de lehet, hogy csak olyan helyen húzta össze, ahol nem számít a futóműnek. Lehet, hogy csak a sárvédő doblemez eleje engedett csak. Ha van mivel összehasonlítani az jó lenne.
2011. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!